Uvažujete o tom, že si koupíte novou pračku? Ta vaše „stará“ už se poroučela nebo ji hodláte odvézt třeba na chatu a domů si pořídit něco opravdu prvotřídního? Pak máme pro vás tip.

Výkonnější a jednodušší praní, mnoho programů, mnoho funkcí, mnoho ušetřeného času, který můžete věnovat čemukoli jinému. Takové jsou nové pračky Indesit Evolution. Pro nízkou spotřebu elektrické energie a vysokou účinnost praní patří tyto pračky do třídy A. Nová konstrukce a nové ovládací prvky řady Indesit Evolution zajišťují vynikající poměr mezi spotřebou a výkonem.
Pračky jsou vybaveny funkcí řízené spotřeby podle naplnění prádlem, mezi až 19 programy nechybí speciální programy jako Ruční praní (pro oblečení z vlny a hedvábí), Denní praní (třicetiminutový program s teplotou 30°C pro každodenní lehké přepírání až 3 kg prádla), Odstranění skvrn (program, který optimalizuje využití pracího prostředku) nebo Snadné žehlení (šetrné praní, při kterém se prádlo méně mačká) nebo zkrácený program Rychlé praní (zkrátí dobu praní přibližně o 30% nezávisle na zvoleném programu).
Rychlost odstřeďování praček Indesit Evolution lze nastavit až na 1400 otáček za minutu (například u modelu WE 145). Všechny modely jsou vybaveny rovněž časovačem odloženého startu, jenž umožňuje nastavit začátek pracího cyklu až s předstihem 24 hodin. Zásadní změny doznal také design, který respektuje módní trendy a navíc usnadňuje ovládání funkcí.