O Vánocích se rozdávají dárky. My jsme se rozhodli dát vám dárek ještě před Štědrým dnem. Spolu s firmou Merloni Elettrodomestici jsme pro vás připravili velkou předvánoční soutěž o pračku se sušičkou Indesit WD 104 T v hodnotě dvacet tisíc korun! Začínáme právě teď!
Nové pračky se sušičkou Indesit, které společnost Merloni Elettrodomestici v letošním roce uvedla na český trh, dovolují pohodlně vyprat i usušit až čtyři kilogramy prádla najednou. To je podle četných výzkumů dostatečné množství pro většinu běžných pracích cyklů – vždyť celých 90 % pracích cyklů v Evropě probíhá s náplní menší než 4 kg.
Nové pračky se sušičkou Indesit dokáží usušit 4 kg prádla za stejnou dobu, kterou starší typy sušiček potřebovaly k usušení pouhých 2,5 kg prádla. To znamená, že za stejnou dobu je nyní možné usušit až o 60 % prádla více.
Tajemstvím vyšší sušicí účinnosti je zejména funkce Thermo Spin – odstřeďování v průběhu sušicí fáze. Čím vyšší je teplota látky, tím vyšší účinnost odstřeďování. Nové pračky se sušičkou Indesit používají vyšší příkon (1200 W vs. 1000 W) pro rychlé zahřátí systému. Jakmile látka dosáhne maximální teploty, Thermo Spin dokáže odstředit až 500 g vody za 4 minuty. To představuje obrovskou úsporu času a energie.
Zdokonalen byl také prvek kontroly ohřevu. Díky elektronické kontrole je teplota vzduchu udržována v konstantní výši podle doporučené péče o tkaninu. Nové pračky se sušičkou dosahují na konci sušicího cyklu 0 % zbytkové vody. Design ventilačního systému, větší buben a vana z materiálu InoxPlus, to vše poskytuje novým pračkám se sušičkou Indesit neuvěřitelnou účinnost.
Nová řada praček se sušičkou Indesit zahrnuje celkem tři modely: WD 84 T, WD 104 T a WD 125 T. Všechny mají přední plnění a disponují až 22 pracími a třemi sušicími programy, nechybí ani časovač odloženého startu, tlačítko proti zmačkání prádla a tlačítko rychlého praní. Náročnější uživatele jistě potěší speciální program pro denní přepírání či sušení vlny. Všechny modely jsou vybaveny samočisticím filtrem a nastavitelným termostatem. Prací účinnost těchto praček dosahuje třídy A.
Reklama