Už nějaký čas vás láká myšlenka dobrodružné dovolené někde hrozně daleko, toužíte poznat exotické kraje, dobývat vrcholky mohutných pohoří, smáčet své tělo ve vlnách Pacifiku, navštěvovat posvátná místa nebo bloumat orientálními tržišti? Jsou vaše sny příliš odvážné na to, abyste si je mohli dovolit? Zúčastněte se soutěže Win a trip s World Online a vyhrajte zájezd snů podle vlastního výběru v hodnotě 100 000 korun. Vítězi bude zároveň zapůjčen digitální fotoaparát Sony, který se po návratu z cest může stát jeho majetkem.
Soutěž odstartovala 1. dubna a probíhá až do 31. května 2001. Zúčastnit se mohou pouze registrovaní uživatelé služby připojení zdarma od World Online (Free World Online). Další podmínkou je strávit po dobu trvání soutěže alespoň 6 hodin čistého času kdekoliv na internetu. Pak už jen stačí napsat co nejoriginálnější odpověď na otázku: Kam a proč byste chtěli jet na dovolenou/prázdniny? A když budete nejlepší, tak ještě tenhle rok pojedete kam budete chtít a s kým budete chtít. Concordem, zaoceánskou lodí, na kole nebo na hřbetu velblouda. Pořadatel soutěže – World Online - vám navíc před cestou přibalí k poukazu ještě super digitální foťák Sony MVC-FD85 v hodnotě skoro 40 tisíc! I ten může být váš. Stačí, když po internetu pošlete z každého místa, které během své cesty navštívíte, pár fotografií. Připojení na internet z vámi vybraných míst zajistí World Online po dohodě s cestovní kanceláři a bude započítáno v ceně vaší dovolené. Více informací o soutěži najdete na internetové stránce soutěže Win a Trip. Svůj svět objevte díky World Online.
Kromě toho, že se vám čas strávený na internetu prostřednictvím připojení přes World Online počítá do soutěže o cestu snů, můžete při brouzdání po síti sítí sbírat body, které pak vyměníte za super ceny z WorldPlus katalogu, který najdete na stránkách World Online.
Jestli se chcete zdarma připojit na internet přes World Online a přitom si nejste „jistá v kramflecích“, můžete požádat o pomoc a radu svého manžela nebo přítele, případně najít odpověď na své otázky na stránce technické podpory World Online.
Reklama