Značka MORA přichází v říjnu tohoto roku se zásadními novinkami na český trh. MORA MORAVIA, a. s., největší český výrobce domácích spotřebičů varné techniky v České republice, zavádí na trh dvě nové výrobkové řady:

EVOLUTION – tato řada je charakteristická svým originálním designem s 3D rukojetí a nadstandardními technickými parametry. Jedná se o úzký výběr špičkových modelů volně stojících sporáků a odsavačů par.
NEW EUROLINE – zaujme čistým a hladkým designem. Tyto modely jsou určeny pro nejširší skupinu zákazníků, nabídka modelů je velká a týká se volně stojících sporáků, vestavných spotřebičů, mikrovlnných trub a odsavačů par.

Nová koncepce sporáků vznikla na základě nových potřeb a požadavků zákazníků, kteří mají stále větší nároky nejen na estetiku výrobku, ale také na jeho technické parametry a bezpečnost. Bylo vyhodnoceno více než 1 500 názorů prodejců a zákazníků na to, co by očekávali od nového sporáku, a na jejich základě byl zahájen rozsáhlý vývojový projekt.
Základní koncepce tohoto sporáku byla zpracována předním francouzským návrhářem, panem Guy Tienotem, v souladu s nejnovějšími evropskými designovými trendy. Při práci na této koncepci stály v popředí především požadavky na technickou výbavu, úsporu energie, praktické ovládání, snadnou údržbu, bezpečnost a samozřejmě nadčasový design. Výsledkem tohoto projektu jsou dvě řady nových sporáků značky MORA, které odpovídají současným evropským standardům a které se současně vyznačují originálním designem.
Nová generace volně stojících sporáků může nabídnout kromě čistých oblých linií charakterizujících jejich vzhled, také spoustu technických novinek jako jsou například funkce Cmax, určené k rychlému předehřevu trouby a zkracující tak významně čas potřebný k rozehřátí trouby oproti ohřevu klasickému. Sporáky mohou být vybaveny pojistkami STOP GAS sloužícími k zastavení plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, dále multifunkční troubou umožňující mimo jiné pečení ve více vrstvách i chuťově rozdílných pokrmů (slaných a sladkých jídel) bez vzájemného ovlivnění chuti. Další novinkou je možnost použití katalytických (samočistících) vložek trouby, které dokáží absorbovat mastnotu, která jinak znečišťuje vnitřní stěny trouby. Některé modely jsou vybaveny digitálním programátorem ELECTRONIC, který umožňuje nastavit počátek a konec pečení při zvoleném režimu. Jistě příjemnou funkcí je integrované zapalování plynových hořáků v ovládacím knoflíku.
Předností nových sporáků, ať už funkčních, estetických, konstrukčních či bezpečnostních je skutečně mnoho. Nezbývá než doufat, že tyto sporáky nové generace se stanou ještě oblíbenějšími než jejich předchůdci.

Infolinka: 0800/105 505
www.mora.cz
Reklama