Ano. Je tomu opravdu tak! Už za čtyři týdny je tu Štědrý den! Jestli jste ještě nezačala, pak máte skutečně nejvyšší čas pustit se do pečení vánočního cukroví. Ne, že byste si ho nemohla koupit, ale uznejte sama, že není nic krásnějšího, než ta typická předvánoční sladce kořeněná vůně, která se line vaším domovem o prosincových nocích nebo víkendech. I když si každoročně říkáte, že tentokrát už uděláte opravdu jen vanilkové rohlíčky a linecká kolečka, jistě i letos propadnete tomu tradičnímu šílenství a budete až do úplného zemdlení zadělávat těsto, válet, vykrajovat a zdobit. A aby vám to letos ještě lépe odsýpalo a aby vaše sušenky byly upečeny opravdu prvotřídně, k tomu už zbývá jen jedno – vyhrát s námi nový elektrický sporák MORA 3479 EVOLUTION se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou!
Soutěž začíná právě dnes a bude trvat celý týden. Každý den vám položíme jednu soutěžní otázku a pak po vás ještě budeme chtít trochu předvánoční kreativity. A když se dílo podaří, už zanedlouho můžete péct cukroví! Více se dozvíte na stránce soutěže ZDE

Pojďme si teď pro začátek představit hlavní cenu naší předvánoční soutěže. Volně stojící elektrický sporák 3479 patří do řady Evolution, která je charakteristická moderním designem a špičkovými funkcemi. Je vybaven sklokeramickou varnou deskou se čtyřmi varnými zónami, z nichž dvě jsou typu HI-LIGHT (jedna HI-LIGHT zóna je dvojitá, takže její velikost můžete upravovat podle velikosti hrnce a uspoříte tak elektrickou energii). Elektrická multifunkční trouba má osm funkcí, včetně novinky – speciální funkce předehřevu trouby Cmax, která šetří čas i energii. Velký prosklený otvor trouby a vnitřní osvětlení umožňuje veškerý komfort při pečení, bezpečnost je zajištěna díky dvojitému sklu a izolovaným bočním stěnám trouby. Sporák je široký 50 cm a v jeho spodní části je umístěna velkoprostorová odkládací zásuvka BIG, kam se v pohodě vejdou vaše plechy a pekáče, takže nemusíte řešit otázku Kam s nimi.

O výrobcích MORA se více dozvíte na internetové stránce www.mora.cz.
Reklama