Vánoce se v našich myslích pojí s atmosférou zasněžené krajiny za oknem v kontrastu s hřejivým a útulným poklidem domova. A právě takovou atmosféru si můžete udělat i vy doma, když si byteček v čase vánočním dozdobíte nezbytnými vánočními drobnostmi a doplňky. Spoustu tipů a inspirací najdete třeba v obchodním domě IKEA, kde už Vánoce vlastně začaly. A když budete mít trošku štěstí, můžete vyhrát „Vánoční balíček IKEA“ v naší nové soutěži!
Jaké jsou Vánoce v IKEA? Barevné. Vyberte si z nepřeberného množství svíček všech tvarů a velikostí, které jsou tradičně červené a zelené, něžně bílé nebo slavnostně zlaté či stříbrné. Pod svíčky patří pořádný svícen a také v tomto ohledu si v IKEA nemůžete stěžovat na nedostatek fantazie tvůrců. Stačí jen vybírat a kombinovat. Barvy se samozřejmě dotkly i textilních doplňků. Součástí našeho soutěžního vánočního balíčku jsou pochopitelně jak svíčky a svícen, tak třeba pohodlné vánoční papuče se stříbrnou hvězdou nebo veselý červený vánoční ručník.
Vánoce v IKEA jsou také praktické. Najdete zde mnoho zajímavých tipů, jak vtipně a především půvabně zabalit vánoční dárečky pro vaše blízké. Můžete si vybírat z množství balicích papírů s vánoční tématikou, nechybí ani ozdobné mašličky a další drobnůstky. Pro ty, kdo chtějí mít balení rychle hotovo a dávají přednost pevným obalům, jsou připraveny papírové krabičky i plechové dózy. Soupravu tří vánočně zdobených dóz jsme přidali i do vánočního soutěžního balíčku.
Vánoce v IKEA jsou veselé. V dětském oddělení najdete nespočet vánočních inspirací – od hraček pro tvořivé děti, přes plyšové kamarády až třeba po nové povlečení do postýlky nebo lampičku.
Vánoce v IKEA jsou také tradiční. Proto zde nechybí klasický vánoční švédský „svařák“ nebo voňavé perníčky.

Zapojte se do naší týdenní soutěže, která začíná právě dnes, a můžete se stát výherkyní vánočního balíčku IKEA v hodnotě 500 korun! Přístup do soutěže přes button na hlavní straně nebo přes rubriku Hrajte a vyhrajte!
Reklama