Další dva příběhy, které stojí za zveřejnění, nám poslala čtenářka Gullinka a Petra...

Děkujeme...

Jen si my holky v redakci říkáme, že té nevěry je na světě nějak moc... Nebo že by se nám to jen zdálo? Doufejme, že ta druhá možnost se zakládá na pravdě a náš pocit, že nevěra vládne světem, je skutečně mylný....

 

REDAKCE

 


 

 

Přeji si, aby mi byl nevěrný?

Jsem s přítelem 5 let a první 2 roky byly přímo úžasné. Najednou jsem začala pociťovat, že mě tolik nepřitahuje a nevzrušuje.
Nevím, čím to bylo. Neměla jsem potřebu se s ním milovat a ani se s ním mazlit. Pořád se vyptával, co se mnou je, ale já to sama nevěděla.

Jednou večer jsem mu s klidem řekla, že jestli chce, může si najít i jinou ženskou. Řekl mi, že chce mě a ne žádnou jinou....

Trvalo to asi rok, co jsem byla tak chladná.

Až jednou přišel s tím, že se vyspal s jinou.... V tu chvíli se mi srdce zastavilo a já chtěla vědět, jak to vše probíhalo (dopodrobna!).

 

Najednou se ve mně cosi zlomilo a já začala být úplně jiná - milá.

Moc mě přitahoval a začala jsem pociťovat, že bych ho mohla ztratit. Začala jsem se snažit a vše bylo jako dříve.

 

Asi po půl roce mi řekl, že si to vše s tou nevěrou vymyslel, protože už nevěděl, jak na mě, abych se zase začala chovat normálně. Povedlo se mu to!

 

Čtenářka Gullinka

 

 

Svatba bez nevěsty?

Já osobně jsem se s nevěrou nesetkala.

Má kamarádka se mi však nedávno svěřila, že její přítel ji podvedl s vdanou ženskou a s dítětem, a to se mají za měsíc brát.

 

Svatbu už mají kompletně zařízenou. Mají rozeslaná i svatební oznámení....

Každá jiná by svatbu zrušila, ale ona je do něj zamilovaná až po uši, tak mu odpustila. Bohužel její přítel se jí nyní ani nedvoří a nepodlézá jí.

 

Každý pátek chodí na diskotéku s kamarády a ji nechává samotnou doma. Nejhorší na tom je, že ona mu to vlastně dovolí a nijak zvlášť si ho nehlídá po tom, co jí provedl.

Ani tu nevěru rozumně neobhájil. Prý to udělal ze strachu, že ztratí svobodu.

 

Jako by se mezi nimi mělo něco změnit. Přitom spolu dva roky žijí, tak už ví, jak to bude chodit v jejich společné domácnosti. No svatba bude, jen ještě není jisté, jestli se nevěsta dostaví k obřadu. Nevěsta je nerozhodná, ale určitě ví, že ho nechce ztratit.

 

Čtenářka Petra