Taky někdy nechápete, co malých i velkých „potřebných“ věcí se povaluje všude u vás doma? Skříně už dávno překročily svou kapacitu a vy si marně lámete hlavu, kam s těmi drobnostmi, co tak kazí image uklizeného bytu? Zkuste to se šuplíky!
Například plastové šuplíčky s poklopy perfektně poslouží třeba ve vaší domácí šatně na drobné textilie jako ponožky, spodní prádlo, šátky, rukavice a podobně. Můžete do nich ale ukládat i jiné věci,například hračky v dětském pokoji. Víko se pěkně přiklapne, zásuvka zasune a je uklizeno!
Nebo dřevěné šuplíčky od nejmenšího po největší. Tam se vejde pokladů! Šitíčko, dopisy od vaší lásky, důležité doklady a záruční listy, tužky a další psací potřeby a další drobnosti. Šuplíčky jsou prostě bezva věc. V nich je všechno schováno před zvědavýma očima návštěv, ale vy přitom máte přehled, ke co hledat…
Další zajímavou variantou, která obstojí zejména v bytech, kde už opravdu není kam šlápnout, jsou šuplíčky na zdi. Například jako tyto dřevěné na obrázku. Můžete si je pověsit do kuchyně a schovat do nich gumičky, otvíráky, koření nebo třeba sirky. Můžete je zavěsit do pracovny a mít v nich všechno, co potřebujete při své práci od šroubků až po kancelářské svorky. Můžete je ale také umístit do koupelny nebo ložnice a schovat tam všechny své sponky, gumičky a další ozdůbky do vlasů, případně šminky a další důležitosti.
Šuplíčky jsou zkrátka bezva vynález!

Foto:IKEA
Reklama