Jestli si na vás brousí zuby jarní únava a pracovní stresy, je nejvyšší čas něco s tím udělat. Co takhle popadnout milého, manžela, děti nebo kamarádku a vyrazit k moři. Schválně - zavřete oči a představujte si… Azurové moře, malebné pláže, šumící palmy, modrá obloha, jiskřící hladina hotelového bazénu, veselé promenády s obchůdky, vybrané rybí speciality a omamné vínko… Prostě: Kanárské ostrovy!

Kanárské ostrovy - tedy Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma La Gomera a El Hierro – mají pro každého něco. Každý ze sedmi ostrovů je něčím zvláštní, jiný a neopakovatelný. Můžete se kochat svéráznou krajinou od vyprahlých pouští po tropické lesy, od rozmáchlých pláží po vysoké hory, pozorovat faunu a floru v přírodních rezervacích, vypravit se na výlet lodí, potápět se nebo surfovat. Ale také se můžete jen tak povalovat na pláži nebo u bazénu, procházet se po tržišti nebo prolézat obchůdky, půjčit si auto a objevovat ostrov na vlastní pěst.
Teď na jaře je na Kanárech příjemné klima, teplota kolem 20 stupňů Celsia a většinou jasno. Ideální podmínky pro ty z vás, kdo nemají rádi velká vedra, ale přesto je to táhne k moři. Například rodiče nebo prarodiče s dětmi se stále více stávají vděčnými návštěvníky Kanárských ostrovů, právě proto, že tu najdou klid, pohodu a vstřícné počasí. Jen několik hodin letu teď i vás dělí od míst, kde načerpáte ztracenou energii, kde si dobijete baterky a kde osvěžíte svoji duši. Tak na co ještě čekáte?
Jednou z nejvyhlášenějších cestovních kanceláří, které nabízejí pobyty na těch nejlrásnějších místech Kanárských ostrovů, je Canaria Travel, mezi jejíž spokojené klienty už po léta patří i známé osobnosti jako Tomáš Dvořák, Jiří Korn nebo Miloslav Šimek. Podívejte se na stránkách www.canariatravel.cz na další informace, včetně nabídky zájezdů na poslední chvíli.