Určitě nemá cenu vám připomínat, že pokud máte doma spolehlivé pomocníky, práce jde lépe od ruky a člověku pak zbývá více sil a času na sebe sama. Jedna ze značek, v jejichž nabídce najdete snad všechno, na co si můžete vzpomenout, je tradiční léty prověřená značka AEG. S ní můžete prožít v pohodě celý den a můžete si být jisti, že všechno klapne.
Pro dobrý začátek dne je zapotřebí pořádná snídaně. Například s kávovarem Cafe Ole 100 připravíte až osm šálků kávy pro celou rodinu. Elegantní rychlovarná konvice z pastelově zbarvené řady Brunch Line o objemu 1,5 l vám zase pomůže s vařením čaje. Do stejné řady patří i toastovač, lis na citrusy a mixér. Při snídani, ale i po celý zbytek dne – a noci :-) – vám je k dispozici některá z chladniček AEG, od menších, jednodvéřových, až po dvoumetrové dvojkompresorové typy. Všechny mají nízkou spotřebu, tichý chod a elegantní design.
Když ještě zůstaneme v kuchyni, určitě vám přijde vhod vestavná trouba Competence, s digitálním displejem, teplotní sondou pro lepší kontrolu pečení masa a výsuvnými kolejničkami, které usnadňují manipulaci s pečícím se pokrmem. Trouba Competence si poradí se všemi druhy ohřevu, včetně grilování, má nízkou spotřebu a dokonalý design.
O myčkách AEG, z nichž jednu můžete právě teď vyhrát ve velké čtenářské soutěži na www.zena-in.cz, už jsme psali minulý týden. Připomeňme jen, že jsou úsporné, tiché a velmi dobře programově vybavené. Stejně tak jsme zde probírali i automatické pračky AEG, které uspokojí i ty nejnáročnější hospodyně, nabízejí široké spektrum funkcí, jsou energeticky velmi málo náročné a k vašemu prádlu se chovají s tou nejjemnější péčí.
Z dalších spotřebičů AEG si povšimněte například velmi kvalitních podlahových vysavačů Vampyr, z nichž ty nejlepší modely mají maximální příkon 1800 W, jsou vybaveny sedminásobným filtračním systémem O2 Filter Systém, omyvatelným filtrem HEPA H12 (vyčistí od nečistot, prach nebo pyly) a Fresh Air filtrem (odstraní zápachy ze vzduchu, který vychází ven z vysavače). Nesmíme zapomenout ani na napařovací žehličky, vysoušeče vlasů a malé kuchyňské spotřebiče (mixér, kráječ, odšťavňovač…).