Také se někdy nestačíte divit, kolik hrnečků, skleniček, talířů, příborů a dalšího nádobí dokáže i sebemenší rodina zašpinit v rekordně krátkém čase? Pak ovšem následuje nepopulární činnost zvaná mytí nádobí, která obvykle zbude na paní domu. Podle posledních studií zabírá ruční mytí nádobí skoro třetinu veškerého času, který věnujeme domácím pracem. A víte, co je ještě zajímavější? Při ručním mytí nádobí se obvykle spotřebuje více než dvojnásobek vody, kterou pro svou práci potřebuje kvalitní myčka nádobí. Tak proč ztrácet čas u dřezu a hory nádobí? Proč plýtvat vodou a také vlastními silami?

Dnes začíná na www.zena-in.cz velká čtrnáctidenní soutěž o myčku nádobí AEG Triathlon! Když odpovíte správně na všechny soutěžní otázky, můžete mít zanedlouho doma praktického pomocníka! Začínáme právě teď!

Pojďme si teď ještě povědět něco o hlavní ceně – myčce AEG Triathlon. Tato myčka je především neuvěřitelně tichá, její hlučnost dosahuje maxima pouhých 46 decibelů, takže určitě nebude doma nikoho rušit. Kromě toho je více než úsporná, dokonce byla díky své nízké spotřebě elektrické energie (1,09 kWh) zařazena do energetické třídy A. Také spotřeba vody je velmi nízká (15 litrů). Myčka Triathlon od AEG je standardně vybavena pěti mycími programy a čtyřmi různými teplotními stupni, její ovládání je jednoduché a nenáročné, navíc všechno, co se právě děje, můžete sledovat na přehledném ovládacím panelu. Součástí vybavení je samozřejmě výškově nastavitelný horní koš na nádobí, systém AQUA-CONTROL proti přetečení a předvolba spuštění programu až na dobu 9 hodin.

Do soutěže můžete vstoupit přes button AEG na hlavní straně magazínu Žena in. Tam najdete i soutěžním podmínky.
Reklama