„Budeme mít miminko,“ tuto radostnou větu si teď třeba říkáte zrovna vy. Ale miminko není jen radost, s jeho příchodem do rodiny se hodně změní. Mimo jiné se změní i prostor, ve kterém žijete. V prvních měsících života bude asi děťátko bydlet s vámi v ložnici, aby bylo pořád pod kontrolou a dohledem. I tak mu můžete vytvořit útulný koutek, který bude jen a jen jeho.
Obchodní dům s nábytkem IKEA je jedním z míst, kde najdete doslova všechno, co bude vaše maličké v prvních měsících svého života potřebovat. Můžete si vybrat postýlku i matraci podle vašeho vkusu i peněženky, do postýlky si hned vyberte peřinku a taky dětské povlečení. Praktické je také přebalovací deska s úložným prostorem, hodit se bude komoda nebo skříňka na oblečky, plínky a další potřebné věci. Pořídíte tu i vaničku, židličku, hračky, chrastítka a další nezbytnosti, bez kterých se vaše děťátko prostě neobejde.
Zajděte si pro inspiraci do některého z obchodních domů IKEA, které najdete v Shopping Parku v Praze, Brně a nově také v Ostravě. A když budete pozorně sledovat magazín Žena in, můžete se těšit na soutěž pro maminky a miminka, která odstartuje příští týden. Zajímavé a pěkné ceny budou právě z IKEA!

Foto: IKEA
Reklama