Jste nátury veselé, hravé a zcela nekonformní. Pak vás určitě neláká zařízení bytu ve stylu – bílé zdi, sem tam obraz, sektorový nábytek a v koutě ušák se stojací lampou. Vy jste osobnost non plus ultra a takový by měl být i váš byt. Trochu výstřední, hodně nápadný a hlavně by to nemuselo celé stát horu peněz…
Zkuste se inspirovat v obchodním domě IKEA, kde najdete spousty nápadů jak si jednoduše a přitom velmi nápaditě změnit své životní prostředí. Pokud se nebojíte experimentu, můžete si doma udělat něco, co mívaly dříve jen kněžny na zámku – a to zrcadlovou síň. Na jednu stěnu si navěste zrcadla velká i malá, šišatá i hranatá a konečně se pořádně uvidíte. Má to jen jednu nevýhodu – počítejte se tím, že zrcadla je třeba čas od času pořádně vyčistit, aby „neoslepla“. A pozor, učení feng-shui radí neumísťovat zrcadla do místnosti, kde spíme.
Dalším zajímavým tipem je barevnost. Proč by třeba vaše koupelna měla být nudně bílá nebo modrá, když právě teď letí všechny odstíny fialové. Vymalujte si koupelnu zářivě fialovou barvou, rozvěste všude veselé lila ručníky, pořiďte si vínový zubní kartáček a nebojte se třeba v koupelně pěstovat i fialky. Uvidíte, že se vám bude lépe probouzet do nového dne.
Něco pro divoké šelmy! Co je stále in, to jsou motivy zvířecí srsti. A to nejen v módě oblékání, ale také v bytovém zařízení. Jste-li tak trochu divoška, nebojte se pořádně se odvázat a pořiďte si třeba židličku s potahem v podobě tygří, leopardí nebo zebří srsti. Vaše návštěvy si budou připadat jako v džungli a váš lov bude o to napínavější :-)

Foto: IKEA