Ke spokojenému spánku patří i radost z voňavého povlečení. Nejen vůně, ale i barva, vzor a materiál je to, co je na něm příjemné a přitažlivé, co láká přímo do postele! Naším tipem je povlečení akciové společnosti TIBA Dvůr Králové nad Labem, která je jedním z největších výrobců ložních souprav a tkanin pro odívání a dekoraci.
Stoprocentně bavlněný satén, ze kterého jsou tyto soupravy ušity, je materiál, jež ocení všechny ženy. Je nejen krásný, ale i jeho údržba je velice snadná. Když povlečení vypereme, lehce odstředíme a volně pověsíme, žehlení již není nutné. Má speciální nežehlivou úpravu stálou v praní, která zaručuje, že povlečení nebude zmačkané. Naopak, bude bez práce vyžehlené, jemné, měkké a na dotek s pokožkou příjemné. Už žádné škrobení, vypínání a žehlení či nošení prádla na mandl. Stačí pověsit a suché povlaky buď složit do skříňky nebo hned povléct. Chcete být moderní hospodyňkou, mít méně práce a více času na sebe a své blízké? Tak toto povlečení vyzkoušejte! Platí zde heslo: Stačí vyprat, pověsit a hotovo!
Povlečení TIBA si můžeme vybrat s různými vzory, od romantických tlumených pastelových barev s květinovými nebo jinými jemnými motivy až po veselé moderní obrazce, jaké si jen naše fantazie vymyslí. Určitě by to mělo být takové povlečení, které lahodí vaší duši a stylově se hodí do ložnice. (Na obrázcích jsou uvedena katalogová čísla, podle kterých si můžete povlečení i objednat na interentových stránkách TIBA a.s.)
Saténové povlečení bez žehlení, ale také krepové, hladké-classic, flanelové i waflové soupravy, jež patří do nabídky TIBA, si můžete koupit ve firemních prodejnách - Dům textilu TIBA a to:
ve Dvoře Králové nad Labem, Revoluční 77, v Mladé Boleslavi, U stadionu 896, a v Berouně, Tovární 736. TIBA kromě toho spolupracuje s obchodními partnery z celé České republiky.
Pokud se chcete už teď podívat na jejich nabídku, navštivte stránky www.tiba.cz, kde najdete vzory z nového katalogu pro sezónu 2001/2002 (na požádání vám katalog zdarma zašlou i domů) a všechny další důležité informace a kontakty.

Právě teď soutěžíme o tato krásná povlečení bez žehlení, takže zkuste štěstí a zapojte se do naší soutěže! Ta potrvá týden a jestliže si přečtete pozorně tento článek, určitě budete vědět správnou odpověď na soutěžní otázku. Odkaz na soutěž najdete na hlavní straně magazínu Žena-in!