Je jí jednadvacet a má spoustu nápadů. Jmenuje se Alena a je pravidelnou návštěvnicí našich stránek. Na co si vzpomene, to neprodleně uskuteční. Má spoustu koníčků: kromě manžela, psa a zkrášlování svého okolí miluje vaření a sbírání receptů.
Sbírá recepty české i mezinárodních kuchyní a připadá jí jako strašná škoda, že by za celý život nestihla uvařit všechno to, co nasbírala. Aby tedy svou sbírku nějak využila, rozhodla se, že se o ni podělí s milovníky kuchyně. A jak jinak se dnes nejúčinněji podělit než na internetu?
Méně schopná žena by možná celý nápad hodila za hlavu nebo by sháněla pomoc nějakého muže. Sunnynka je ale statečná a šikovná holka, a tak si ke svým koníčkům přiřadila ještě výrobu webových stránek, trošku toho programování a ovládnutí programů na počítačovou grafiku.
Vznikl tak web plný vůně bylinek, tuzemských dobrot, originálních receptů a mezinárodních lahůdek, nad kterým se vám budou sbíhat sliny. Naučíte se tam vařit spoustu jídel, která jste ještě neochutnali, najdete inspiraci pro jídla bezlepkové diety a dozvíte se všechno o bylinkách od A do Z. Konečně – pojďte se sami mrknout, je to TADY. Aleniny originální recepty kromě toho najdete i na našich stránkách v rubrice Hrnečku, vař!, kam nám je slíbila pravidelně dodávat.
Dobrou chuť.
Reklama