Z Valašska pochází nejen slivovice, ale i jeden z nejlepších lehacích systémů u nás – ortopedické rošty a matrace VALTY.
"VALašské rošTY" jsou svým charakterem individuálně konstruovaným lůžkem. Rošt VALTY® je sestaven z jasanových lamel, které jsou velmi pružné a zároveň dostatečně pevné a citlivě reagují na každý pohyb spáče. Lamely jsou připevněny ke třem pružným podélníkům ze značkové polyuretanové pěny Komfort Durén. V oblasti ramen je rošt měkčí – tzv. ramenní kolébka zmenšuje tlak v oblasti ramenního kloubu a umožňuje rovnoměrnější podpěru celého těla. Je vhodná např. pro osoby, které mají problémy s krční páteří a spí převážně na boku.
Rošty VALTY® se vyrábějí podle váhy budoucího spáče (v sedmi tvrdostech) a lze je kombinovat s různými typy matrací. Matrace se liší výškou, tvrdostí a použitým materiálem. Můžete vybírat i z několika typů potahů matrací. Potahy jsou snímatelné a lze je i prát. Pokud máte doma alergika nebo malé dítě, oceníte např. potah Medical, který můžete prát i při teplotě 90 °C.
Systém VALTY® nabízí i „nadstandardní“ služby. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje tvrdost lůžka, můžete ji do roka od zakoupení roštu zdarma změnit a vždy tak systém přizpůsobit vašim požadavkům a vašemu pohodlí.
Rošty jsou vhodné pro dospělé i děti. Systém VALTY® je možno také doplnit polohovacím rámem - ručním nebo motorovým. Polohování je vhodné při různých zdravotních obtížích, ale i pro zcela zdravého jedince je napolohovaná postel velmi příjemným místem pro relaxaci a odpočinek.
Rošty VALTY jsou k dostání ve Studiích zdravého spaní® JMP, kde najdete i další typy matrací a roštů – latexové (kaučukové), pružinové a pěnové matrace v široké škále typů od standardních po komfortní. Matrace je vhodné podle typu doplnit klasickým lamelovým roštem z předehnutých lamel. Rošty i matrace je možno vyrobit i na míru dle přání zákazníka.

Kompletní nabídku firmy JMP, s.r.o. najdete na internetové adrese www.jmp.cz, kde najdete i kontaktní adresy jednotlivých prodejen. Prostřednictvím internetu si můžete také nechat zdarma zaslat katalogy matrací a roštů nebo postelí a ložnic. Čtenářky a čtenáři ženy-in navíc mohou až do 20. října 2001 využít kupón na slevu, po jehož předložení získají slevu ve výši 3 % na veškeré zboží ze Studia zdravého spaní® JMP.
Reklama