Jak to vypadá, léto je už nadobro pryč a teď nás čekají měsíce pošmourného šediva a vlhka. To však neznamená, že by šedivo a pošmourno mělo být i u vás doma. Naopak. Udělejte si radost a dopřejte svému bytečku trochu barevného povyražení!
Kdo říká, že stěny musejí být bílé, koberce decentně melírované a pohovky nebo křesla krémové? Pokud jste neodolala letošnímu letnímu pruhovanému šílenství a koupila si nejméně jedno pruhované triko nebo kalhoty, určitě vás nenechá chladnou vesele štráfkované rozkládací křeslo z nového katalogu IKEA. Buďte si jista, že tenhle kousek nábytku rozveselí i ten nejnenápadněji zařízený pokoj a ještě navíc budete mít kam uložit návštěvu, která se zdrží přes noc. Křeslo je vybaveno lamelovým roštem a polyuretanovou matrací, takže spaní na něm rozhodně není žádný očistec…
Velmi jednoduchým a rychlým způsobem můžete dosáhnout proměny ložnice, dětského pokojíku, pracovny nebo kterékoliv jiné místnosti v bytě, když tam umístíte veselý červený kobereček s obrázkem koníka. Když budete mít špatnou náladu, stačí se pak jen podívat na podlahu a hned vám bude líp.
Červená komoda v kombinaci se srdíčkovými lampičkami a srdíčkovým červeným koberečkem se perfektně hodí do ložnice vášnivého páru nebo zamilované pubescentky :-) V každém případě je červená barva (v umírněném množství) oživením každého interiéru. Když si ještě troufnete a dáte stěnám oranžový kabát, nebudete mít o nadcházejícím podzimu venku ani tušení.

Foto: IKEA