Člověk prospí zhruba třetinu svého života. To je asi tři tisíce hodin za rok. Pěkně dlouhá doba, co? Ale není spánek jako spánek. Spát můžete jako na jehlách, nepořádně, neklidně a nezdravě. Ale taky můžete spát, jako když vás do vody hodí, jako miminko, klidně, pohodlně a zdravě. Abyste se o spaní a vším, co s ním souvisí, dozvěděli hodně nového, připravili jsme pro vás MĚSÍC ZDRAVÉHO SPANÍ na www.zena-in.cz, který právě dnes startuje.
O čem si budete číst? O tom, jak vybírat správnou postel. O tom, co je příčinou bolestí zad a pocitu rozlámanosti. O snech. O trendech v oblasti ložnicového nábytku, ale také povlečení a přikrývek. O spaní dětí a o spaní dospělých. O hygieně, která souvisí s každovečerním uléháním do postele. O tom, co jíst a co nejíst před spaním. O usínání a probouzení. O lásce, která s postelí taky docela úzce souvisí :-)
Články o spaní najdete v jednotlivých sekcích magazínu Bydlení na Žena-in.cz, ale také v rubrikách Ženy-in.cz jako Doktor Bolíto, Dětičky, Láska je láska a dalších. Každý den se na webu objeví minimálně jeden nový „spací“ článek, kde najdete inspiraci, rady, poučení nebo zábavu pro vaše vlastní sladké snění.
Taky se budete moci zúčastnit spousty zajímavých soutěží o hodnotné ceny, které se spánkem nějak souvisejí. To je všechno, co vám v tuhle chvíli prozradíme. Čtěte denně Ženu-in.cz a dozvíte se víc :-)