Móda se nevyhýbá ani světu interiérů a nábytku. Jednou se „nosí“ pestré barvy, jindy lakované nebo voskované povrchy, plasty, sklo nebo chrom. Ale jedna věc přetrvává stále. Masivní dřevo. Přívětivá krása světlého borovicového dřeva se hodí do každého interiéru. Můžete ji dát do obýváku, do ložnice, do dětského pokoje nebo třeba do předsíně a vždycky bude dotvářet váš domov ve jménu skandinávské lehkosti a elegance.
Na našem prvním obrázku vidíte jednoduchou manželskou postel, která přímo vyzývá k odpočinku po hektickém dni. Zajímavým detailem je čelo postele, které je pro kontrast doplněno tmavou textilií.
Komody na druhém obrázku jsou ideálním úložným prostorem, který pojme všechno možné od prádla, přes nádobí nebo kuchyňské spotřebiče až po hračky nebo odložené časopisy. Podle toho, jak jste na tom s místem, zvolte si širší a nižší nebo vyšší a užší variantu. Postele i komody mají speciální povrchovou úpravu, která výrazně zpomaluje žloutnutí původního odstínu borovicového dřeva.
Pokud vám doma chybí malý dřevěný detail, zkuste to s vitrínkou, kam můžete ukládat třeba skleničky, ale dobře bude vypadat i sbírka angličáků nebo plyšových medvídků.
Ať se vám hezky a pohodově žije se světlým dřevem…

Foto: IKEA
Reklama