I lidé, kteří mají malý byt, potřebují prát prádlo. Řešením je pračka, která kromě toho, že je o něco užší nebo méně hluboká oproti těm „normálním“. Tady ale všechny rozdílnosti končí. Alespoň pokud se týká praček Electrolux. Nemusíte se bát, že štíhlá pračka bude prát hůř než baculka, do některých úzkých typů dokonce vměstnáte i stejné množství prádla jako do praček klasicky robustních.
Například novinka od Electrolux – pračka s vrchním plněním EWT 1000 – má při rozměrech výška 85 cm, šířka 40 cm a hloubka 60 cm kapacitu naplnění prádla celých 5 kilogramů. Spotřebou elektrické energie je zařazena do energetické třídy B, střeďuje až na 1000 otáček za minutu a kromě toho je vybavena programem na vlnu a choulostivé tkaniny "Sweetwave", programem rychlého praní, tlačítkem pro zastavení máchání i pro poloviční náplň. Vana je vyrobena z CARBORANU a je stoprocentně odolná proti korozi.
Jestli dáváte přednost pračkám s předním plněním, ale máte doma problémy s prostorem, zkuste třeba „hubenou“ pračku lux EW1044S jejíž hloubka je pouhých 45 cm. Tato pračka má účinnost praní v kategorii A, je vybavena funkcí přímého sprchování Direct Spray, S systémem máchání a funkcí Active Balance Control. Nechybí ani tlačítka pro krátké praní a zastavení máchání, Rychlost odstřeďování je nastavitelná a může dosahovat až 1000 otáček za minutu. I zde je vana vyrobena z převratného materiálu Carboran, který snižuje hlučnost, prodlužuje životnost a je odolný proti korozi.

Pokud se chcete o výrobcích značky Electrolux dovědět více, podívejte se na stránky společnosti Distrilux, kde můžete využít i možnosti nákupu domácích spotřebičů přes internet. Zboží vám bude doručeno do 24 hodin a při nákupu praček, myček nebo sušiček získáte bezplatný servis po dobu 24 měsíců po uplynutí řádné záruky. Podle výše nákupu také můžete získat dárek v podobě fénu, toastovače nebo vysavače.