Domácí spotřebiče Zanussi jsou už více než 80 let synonymem pro výrobky jedinečného designu, který demonstrují například takové spotřebiče jako zaoblená světle zelená lednice Oz nebo originálně nakloněná pračka IZ. Značka Zanussi má pro svůj italský švih a eleganci proto mnoho příznivců mezi mladými lidmi, kteří se při zařizování svého domova nechtějí řídit jenom praktickými funkcemi nových spotřebičů, ale zajímá je také jejich vzhled.
Mezi výrobky, které určitě skvěle dotvoří interiér každého moderního bytu, patří nakloněná pračka IZ. Její vynikající parametry jsou srovnatelné s oblíbenou pračkou FL INPUT, ale díky originálnímu naklonění bubnu a dvířek nabízí tato pračka ještě větší komfort při obsluze, než ostatní pračky Zanussi. Mezi funkcemi, jimiž se tento výrobek vyznačuje, nechybí ani trojí regulace času, JET systém přímého sprchování prádla, řízení spotřeby vody za pomoci funkce fuzzy logic a podobně.
Mladí lidé mají rádi eleganci kovových prvků a dokonalé technologické „vychytávky“. To vše mohou mít ve své kuchyni, pokud ji zařídí spotřebiči z nové vestavné řady s ALUMINIOVÝM designem, která zahrnuje pečicí troubu, myčku nádobí, varnou desku a digestoř. Povrch těchto spotřebičů je vyveden v elegantní a moderní ALUMINIOVÉ úpravě v kombinaci s černým sklem, která se dobře udržuje a ještě lépe vypadá. Navíc je tato sestava spotřebičů výjimečná i co se týká technologické dokonalosti, protože nabízí co možná nejvíce elektronicky řízených funkcí za současné nízké energetické náročnosti.
Co se týká chladniček Zanussi, nemusíte si hned domů postavit bledězelené „vajíčko“ OZ, které před pár lety vzbudilo poprask za výlohami prodejen s domácími spotřebiči. Chladničky Zanussi jsou tradičně velmi spolehlivé, dobře vypadají, mají nízkou spotřebu a jejich cena je více než příznivá.
Takže – zařizujte si domov se Zanussi, bude se vám lépe bydlet!

Pokud se chcete o výrobcích značky Zanussi dovědět více, podívejte se na stránky společnosti PM Distrilux , kde můžete využít i možnosti nákupu domácích spotřebičů přes internet. Zboží vám bude doručeno do 24 hodin a při nákupu praček, myček nebo sušiček získáte bezplatný servis po dobu 24 měsíců po uplynutí řádné záruky. Podle výše nákupu také můžete získat dárek v podobě fénu, toastovače nebo vysavače.
Reklama