Spousta dospělých si myslí, že do dětského pokoje není třeba pořizovat nějaký zvláštní nábytek, protože dítě stejně ze všeho brzy vyroste a všechno zničí při svých hrách. Takže v dětském pokojíku končí rozvrzané almary, šmajdavé židle a proležené postele. Chyba! Dítě by mělo být odmalička ve svém pokoji jako ve svém království, obklopeno kvalitním, hezkým a zdravotně nezávadným nábytkem. Nemusí to být nutně luxusní zboží, ale vyplatí se trochu do dětského pokoje investovat.
Vždyť spousta firem dnes vyrábí víceúčelové dětské postele, které rostou se svým uživatelem, nábytkové sestavy se dají s přibývajícími léty a nároky na úložný prostor dokupovat a doplňovat, početnější rodiny ocení kvalitní palandy nebo jinak strukturovaná vícelůžka. Vždy by ale mělo jít o nábytek festovní, kvalitní, z přírodního dřeva a ošetřený zdravotně nezávadnými laky nebo vosky. Například v nabídce české firmy Studio zdravého spaní - JMP s.r.o. najdete několik velmi pěkných a praktických nábytkových sestav pro dětské pokoje. Od dětských postýlek s nastavitelnou výškou, přes postele pro větší děti až po palandy nebo „patra“ pro větší děti. To vše ze smrkového masivu, ve velmi pěkném designu a v desítkách variant.
Kromě pohodlných a zdravých postelí obsahuje například sestava Gazel také psací stolky s nastavitelnou výškou a sklonem pracovní desky, nastavitelné židličky, skříňky a prádelníky, poličky a další nábytkové kusy. S tímto nábytkem si můžete být jisti nejen kvalitou, estetickým dojmem a trvanlivostí, ale také zdravotní nezávadností všech užitých materiálů. Dopřejte svým dětem opravdu pěkné vlastní království. Více o nábytku společnosti Studio zdravého spaní - JMP s.r.o., najdete na internetových stránkách www.jmp.cz.
Kontaktní adresy: Ohradní 14, Praha 4 - Michle, tel./fax: 02/6922525, e-mail: michle@jmp.cz; Újezd 11, Praha 5 - Malá Strana, tel./fax: 02/57317248, 51510480, e-mail: jmp@jmp.cz; Purkyňova 45, Brno - Královo Pole, tel./fax: 05/41216395, 41241404, e-mail: brno@jmp.cz; Masarykova 791, Valašské Meziříčí, tel./fax: 0651/613555, 613560, e-mail: valmez@jmp.cz