Máte-li doma kilogramy přebytků ze zahrádky, případně větší kousky masa či mohutné rybářské úlovky vašeho manžela, určitě se vám bude doma hodit prostorný mrazák. Někdy totiž ani kombinovaná chladnička s mrazákem kapacitně nestačí pokrýt potřeby početné rodiny se zálibou v jídle :-)
Pokud si budete vybírat mrazničku, nejdříve byste se měli rozhodnout, zda chcete mrazák šuplíkový nebo truhlicový. Obvykle je tím nejdůležitějším parametrem velikost prostoru, kam potřebujete nového domácího pomocníka umístit. Ať už tak, či onak, určitě si vyberete v nabídce značky Electrolux. Elegantní šuplíkové mrazničky Electrolux o šířce 60 cm seženete od výšky 85 cm až do výšky 160 cm, určitě oceníte funkci rychlého zmrazení, vnitřní osvětlení, přehledné průhledné šuplíky a příznivou spotřebu elektrické energie v kategorii B.
Truhlicové mrazáky Electrolux jsou vybaveny funkcí LOW FROST, varovným teplotním signálem, funkcí rychlého zmrazování, zlepšenou izolací, uzamykatelným víkem a vnitřním osvětlením. I zde si můžete vybrat z několika velikostí a vězte, že užitný objem toho největšího mrazáku Electrolux je 318 litrů, přičemž denní spotřeba elektrické energie nedosahuje ani jedné kWh.
Také v nabídce spotřebičů značky Zanussi najdete zajímavé mrazáky, které uspokojí i ty nejnáročnější spotřebitele. Například truhlicový mrazák ZCF229 je vybaven odvodňovacím kanálkem, funkcí rychlého zmrazování, světelnou kontrolkou zapnutého rychlého zmrazování, světelnou kontrolkou zapnuto/vypnuto a světelnou kontrolkou zvýšení teploty. Má užitný objem 216 litrů a jeho denní spotřeba je 0,64 kWh, takže náleží do energetické třídy B.

Pokud se chcete o mrazácích Electrolux a Zanussi dovědět více, podívejte se na stránky společnosti PM Distrilux, kde můžete využít i možnosti nákupu domácích spotřebičů přes internet. Zboží vám bude doručeno do 24 hodin a při nákupu praček, myček nebo sušiček získáte bezplatný servis po dobu 24 měsíců po uplynutí řádné záruky! Podle výše nákupu také můžete získat dárek v podobě fénu, toastovače nebo vysavače.