Léto je stále ještě v plném proudu a možná i vy si rádi užíváte slunečná rána, kdy máte dovolenou, nemusíte nikam spěchat a sednete si na balkon, terasu nebo zahrádku, budete si slastně pochutnávat na čerstvém ovocném koláči a popíjet oblíbený čaj nebo kávu. A jaká by to byla snídaně bez rychlovarné konvice! Tento nenápadný domácí spotřebič je možná prvním členem domácnosti, se kterým se ráno vidíte :-) Pomáhá vám se probrat, načerpat nové síly do nového dne a proto byste při výběru rychlovarné konvice měli myslet nejen na to, kolik pojme vody, ale i na to, jak se vám bude líbit.
U rychlovarné konvice EWA 1560 od AEG s objemem 1,5 litru si můžete být jisti, že vám sedne. Má moc pěkný baculatý tvar, je pastelově žlutá a při pohledu na ni bude i ten nejpošmournější den vypadat veseleji. Kromě toho je vybavena dvojitým pláštěm, zvukovým signálem při ukončení varu, systémem automatického vypnutí i ochranou před provozem nasucho. Nechybí ani odnímatelný filtr na vodní kámen.

Také vy můžete brzy snídat s rychlovarnou konvicí EWA 1560 značky AEG. Stačí, když se zúčastníte naší soutěže a zodpovíte správně jednoduchou soutěžní otázku.

A nebo si zkuste rychlovarnou konvici, ale také třeba fén, kávovar, vysavač, myčku nebo pračku objednat přes internet. Například ve virtuálním obchodě společnosti PM Distrilux, kde můžete počítat s příjemnými cenami, rychlou dodávkou zboží až do domu a s nadstandardní nabídkou u praček, myček a sušiček – bezplatný servis po dobu 24 měsíců po uplynutí řádné záruky.