Určitě budete souhlasit, že kuchyně je nejfrekventovanější místností vy bytě. A nejdůležitější součástí kuchyně je chladnička. Protože na co by nám všem byly televize, videa a hi-fi soupravy, kdybychom neměli co do úst. Malí, nebo velcí, všichni členové domácnosti dobře znají cestu k domácímu spotřebiči, který ve svém nitru pečlivě přechovává sladké i slané dobroty, nápoje, ovoce, zeleninu, maso a spoustu dalších dobrot. Stále větší popularitu si mezi lidmi získávají kombinované chladničky a mrazničky, především ty, které mají mrazák šikovně umístěn ve spodní části. Přístup k potravinám, které potřebujete denně, je tak ještě pohodlnější a mrazákové šuplíky jsou velmi šikovné pro umístění mraženého masa, ryb, zeleniny, ovoce i zmrzlin.
Jednou ze značek, které jsou v oblasti chladniček a mrazniček jako doma, je značka Zanussi. Je populární díky tomu, že se může pochlubit jak elegantním a svěžím designem exteriéru i interiéru chladniček, tak vynikajícími funkcemi jako je například Crisp and Fresh, funkce automatického odmrazování nebo rychlého zmrazování, ty nejlepší modely jsou navíc vybaveny systémem Dynamic Air Cooling (DAC 2), který zkracuje dobu potřebnou k ochlazení potravin v chladničce na polovinu a díky lepší cirkulaci vzduchu umožňuje lepší a delší skladování potravin. Také z hlediska ceny jsou chladničky Zanussi velmi zajímavé a určitě je ocení každý, kdo se právě chystá vylepšit svůj domov a pořídit si spotřebič, na který se bude moci v každý moment dokonale spolehnout. V nabídce obchodů s elektrospotřebiči najdete mnoho variant ledniček Zanussi od nejmenších až po téměř dvoumetrové, všechny ale mají jedno společné – budete je mít rádi :-)
Chladničky Zanussi, ale i další domácí spotřebiče značek Electrolux, Zanussi nebo AEG můžete nakoupit také přes internet ve virtuálním obchodě společnosti PM Distrilux, kde můžete počítat s příjemnými cenami, rychlou dodávkou zboží až do domu a s nadstandardní nabídkou u praček, myček a sušiček – bezplatný servis po dobu 24 měsíců po uplynutí řádné záruky.