Hrají si vaše děti na mámu a na tátu? A mají svůj domeček? Pokud ne, pořiďte jim ho na zahradu!
Děti jsou štěstím bez sebe, pokud mohou vyrazit někam do zahrady, na místo, kde si mohou hrát a nemusí dávat pozor, aby nevlezly babičce do kytek nebo dědečkovi do záhonů. Pokud máte malé děti, stejně tyto příkazy nebudou vyslyšeny a uděláte nejlépe, pokud jim zahradu přizpůsobíte. Odvděčí se vám tím, že si budou spokojeně hrát a vy budete mít celý den klid.
Děti kolem tří let věku, jsou velmi zvídavé a hravé. Milují hry „na něco“ a „na někoho“. Tím někým může být policista, indián, princezna, královna, kuchařka, ale nejčastěji si stejně hrají na tátu a na mámu. Také mají děti – panenky, které holčičky vozí v kočárku. A dobrý táta s mámou v dětské představě má svůj dům. A tak děti budují na zahradě něco, co by připomínalo lidský příbytek. Firma Chicco vyrábí speciálně pro tyto hry celou řadu domků, které děti hlavně na zahradě ocení. Navíc jsou pěkně barevné, mají zavírací okna s okenicemi, dveře a uvnitř jednoduché vybavení v podobě sedaček či pultíku. Některé domečky vypadají jako dřevěné malé sruby o jedné místnosti, jiné zase jako domek s klasickou střechou z tašek.
A hra klidně může začít! Maminky přijíždějí s kočárky a tatínkové na ně mávají z oken domečku. Maminka jde vařit a úkoluje tatínka, co má všechno udělat a vyřídit…. Jako byste to neznali!
Domeček je ideální hrací záležitostí, která nezkazí žádnou legraci. A dokonce, i když venku prší, v domku je hej! Děti v něm vidí svoje teritorium, svůj svět, kam dospěláci jen nahlédnou, jestli je všechno v pořádku, popřípadě zavolají, že je na stole svačinka nebo oběd. A nakonec, i ta svačinka lépe chutná v barevném domečku!
Seznamte se s nabídkou domečků pro děti od Chicco a nechte se unést svou vlastní fantazií…! A pokud máte větší byt, může se domek ze zahrady na podzim přestěhovat do dětského pokojíku!
Reklama