Právě teď v létě pořád něco pereme. Každý den celá rodina „produkuje“ hromady špinavého prádla, děti se vracejí z tábora s batohy plnými ušmudlaných triček, kraťasů a tepláků, po dovolené taháme z kufrů nekonečné množství šatstva a ručníků… Prostě bez dobré pračky se neobejde nikdo z nás.
Právě teď přichází na náš trh nová řada praček Indesit Evolution se zajímavými funkcemi, ekonomickým provozem a moderním designem. Pro nízkou spotřebu elektrické energie a vysokou účinnost praní patří nové pračky Indesit do třídy A. Jsou určeny pro 1,5 až 5,5 kilogramu prádla, mají automatické řízení spotřeby, otáčky odstřeďování až 1400 ot./min. a až 19 pracích programů. Například pro praní oblečení z vlny a hedvábí je určen program „ruční praní“, pro každodenní krátké přepírání barevného prádla slouží program „denní praní“, můžete použít i funkci „odstranění skvrn“. Tlačítko „snadné žehlení“ aktivuje elektronickou funkci, díky níž se prádlo méně mačká. Při máchání pračka používá více vody, cykly mezi ždímáním se prodlužují a prádlo uvnitř bubnu je přemisťováno s mimořádnou šetrností. Pro praní nepříliš zašpiněného oblečení jsou nové pračky Indesit vybaveny tlačítkem „rychlého praní“, které zkrátí dobu praní přibližně o 30 % nezávisle na zvoleném programu.
Všechny součásti pračky Indesit Evolution jsou v každém okamžiku pracího cyklu elektronicky řízeny a sledovány, což zajišťuje maximální spolehlivost a provozní bezpečnost. Všechny modely jsou vybaveny rovněž časovačem odloženého startu, jenž umožňuje naprogramovat začátek pracího cyklu v periodě až 24 hodin. Pračka tak začne sama pracovat tehdy, kdy si přejete.
Kulaté tvary, mladý a praktický design, ergonomické řešení a nové funkce – to všechno u praček značky Indesit usnadňuje ovládání a šetří čas i námahu.