Všechny děti milují pohyb venku. Pokud máte zahradu či zahrádku, máme pro vás několik tipů od Chicco!
Pořiďte dětem jejich vlastní skluzavku! Můžete ji umístit na pískoviště, vedle dětského bazénku, na terasu… Každé dítě bude nadšené, když bude moci řádit na skluzavce se svými kamarády.
Skluzavky Chicco jsou barevné, bezpečné a bez ostrých hran, aby se dítě nemohlo poranit. Některé z nich jsou i důmyslně sestrojené, takže dítě neleze jen po žebříku nahoru, ale hraje si na prolézačce a při tom se může klouzat.
Skluzavky jsou podle velikosti určené dětem od jednoho a půl roku. Pro nejmenší jsou nízké, široké a můžou být vybavené „prolézačkou“, kde malé děti mohou vylézat a zalézat „myšími dírami“, vykukovat, schovávat se a „bafat“ na kamarády. Je to oblíbená zahradní hračka.
Skluzavky pro větší děti jsou větší, největší může být vysoká až dva metry, dokonce v podobě hradní věže, kdy v hradní věži vznikne jakýsi domeček či skrýš, kterou ocení hlavně větší děti. Tato víceúčelová skluzavka tedy není jen na klouzání, ale může sloužit také jako domeček, kde si mohou děti vytvořit svou „základnu“ a hrát si tam. Věž má okénka, vchod a žebřík na cimbuří. A z cimbuří vede cesta dolů sklouznutím. Věž – skluzavka je pro děti nad tři roky věku a je velice zábavná.
Další dětskou zahradní zábavou jsou klasické houpačky. V nabídce Chicco jsou barevné houpačky pro jedno nebo pro dvě děti. Nenabízí jen klasický sedák, ale také kruhy, za které se dítě drží a houpe se nebo „talířek“, kdy se dítě drží za jeden provaz. Pro nejmenší děti je na sedačku, která je v podobě malého bezpečnostního křesílka, možné přidělat bezpečnostní plastovou zábranu. Tato zábrana je jištěna v rozkroku dítěte, takže dítě nemůže vypadnout. Díky křesílku a jeho stabilitě se při houpání nemůže ani obrátit naruby a způsobit si nepříjemný pád.
Takže pojďte se houpat a klouzat!