Letošní zimní dovolená mě definitivně vyléčila s toho, že bych někdy ještě věřila nějakému chlapovi. Chodím už tři roky s klukem, se kterým jsem se seznámila přes internet. Jsme oba dva s jiného města, já ze Západních Čech a on je z Prahy. Udržujeme spolu vztah na dálku, vidíme se tak jednou za tři neděle na víkend a jinak si denně voláme a píšeme esemesky a já prostě myslela, že spolu normálně chodíme.
Brala jsem náš vztah celou dobu vážně, protože nám to spolu moc hezky klapalo. Když jsme se viděli, byla to jen samá láska, pusinka a postýlka :-), nikdy jsme se nehádali, však taky nebylo o co, když jsme vlastně neměli nic společného. Ale to všechno mi dochází až teď.
Na dovolenou jsme jezdili částečně spolu a částečně každý odděleně. Na podzim mi navrhnul společnou dovolenou ještě s partou jeho kámošů a kámošek. Jeli jsme autobusem do Itálie na lyže a já se na to moc těšila, že budeme zase chvíli spolu a i že to bude fajn, že poznám jeho přátele.
Když jsem přišla v Praze k autobusu, čekal mě šok. Místo party deseti lidí tam stál můj přítel a vedle něj holka asi tak stará jako já. Můj přítel nás představil jménem a řekl, že jsme jeho kamarádky. Ta holka byla stejně vykulená jako já. Hlavně i po tom, co jsme vedle něj obě automaticky chtěly sedět v autobuse. On nás nechal sedět spolu a sám si sedl jinam. Dovedete si představit, že cesta probíhala dost rozpačitě.
Další šok nás čekal, že máme všichni 3 společný pokoj. Když můj přítel odešel vyřizovat v penziónu nějaké formality ohledně ubytování, uhodila jsem na Lenku, co to má znamenat. Ona mi řekla, že by se chtěla zeptat mě, co to má znamenat, a tak jsme si všechno řekly. S ní to koulel skoro stejně jako se mnou, jen ona je taky s Prahy. Ale vídali se málokdy, on neměl nikdy čas.
Nakonec jsme se s Lenkou domluvily, že si nebudeme kazit hezkou lyžovačku a že se budeme snažit spolu vycházet a na společného kluka že se vykašleme. Když jsme se ho ptaly, jak to celé myslel, vylezlo z něj, že si myslel, že jsme takoví jako „pohlavní kamarádi“ – to jsou jeho vlastní slova! – a že by ta dovolená ve třech nemusela být špatná. Dopředu nám to nemohl říct, protože by s tím ani jedna z nás nesouhlasila.
Byl to pro mě pořádný šok, připadala jsem si jako v nějakém laciném pornofilmu. Lenka je asi drsnější povaha, tak nebyla ani tak moc otřesená, já jsem ale doteď jako opařená. Moc mě to mrzí, že jsem věřila člověku, který se projevil jako úplný hajzl. Beru to jako varování, že se budu seznamovat jen na doporučení svých přátel a už rozhodně nikdy přes internet!
A taky bych chtěla pro svého podařeného exíčka vymyslet nějakou strašnou pomstu. Nenapadá vás něco?????????

Aneta
Reklama