Tu chybu dělají miliony žen na celém světě. A dlužno říct, že nesčetné ženské magazíny je v tom jen a jen podporují. Ty chudinky věnují spousty energie a úsilí na to, aby získaly chlapa, ale pak už si nevědí rady, co s ním dál. Pokud mají štěstí, nějaký čas to funguje, ale posléze stejně zmíněný objekt zájmu zvlčí, nebo zpohodlní, nebo oboje… a pak už je pozdě honit Bycha. Jak si tedy ochočit muže?
1. Začněte včas. Říká se, že stromek se má ohýbat, když je mladý. Totéž platí i o mužích. Když bude hned od začátku vašeho soužití vědět, že nádobí se nemyje samo, nákup se sám nenosí do pátého patra a že také žena má nárok na vlastní záliby a volné večery, pak máte z půlky vyhráno.
2. Použijte metodu cukru a biče. Dejte přednost rafinované taktice před otevřeným násilím. Uvidíte, že se vám to vyplatí. Správně načasovanou lichotkou každopádně zmůžete víc než desetiminutovým láteřením. ;-)
3. Naučte se vařit. Muž s plným žaludkem se promění v mírného beránka, i kdyby původně byl spíš řvoucím lvem. :-)
4. Nepodceňujte sex…, ale ani ho nepřeceňujte. Vyvarujte se zneužití milostných aktivit jako nátlakového prostředku nebo odměny. Překvapujte, experimentujte, nechte pracovat fantazii…
5. Buďte asertivní. Na hysterické výstupy ani válečkové scény vám už dneska nikdo neskočí. Největšího úspěchu dosáhnete s pozitivním přístupem a asertivitou. Není to snadné, ale za trochu námahy výsledek určitě stojí. Vyzkoušejte a uvidíte…

Máte ještě jiné osvědčené metody? Sem s nimi! :-)

Natálie Fikaná