Mají vaše děti rády kreslené pohádkové postavičky? Je jim kromě toho vlastní záliba v počítačích a počítačových hrách? Pak už jim možná kupujete dětský časopis CD Romek, kde kromě veselého čtení a obrázků nacházejí interaktivní CD. Také v tomto roce nabízel CD Romek svým malým čtenářům dobrodružství se čtveřicí Pinďa, Fifinka, Bobík a Myšpulín známou jako Čtyřlístek. Teď v prosinci se k této partičce připojili další pohádkoví hrdinové – Ferda Mravenec a jeho kamarádi!
Od tohoto týdne je v prodeji první číslo nového časpisu CD Romek, který nese název Ferda CD Romek. Jeho součástí je CD s interaktivní hrou, dále spousta her, soutěží a kvízů. Hrdinou příběhu je Ferda Mravenec, který se svými přáteli Beruškou a Broukem Pytlíkem zažívá neuvěřitelná dobrodružství. Časopis je k dostání na novinových stáncích a v hypermarketech nebo prodejnách počítačových her za 199 Kč včetně CD, takže jestli ještě na poslední chvíli řešíte „Ježíška“, možná je to docela dobrý tip. V příštím roce bude Ferda CD Romek vycházet střídavě s příběhy Čtyřlístku. Celkem vyjde osm čísel.
V prvním čísle Ferdy najdete druhou část kupónu z Vánoční soutěže o PC hry a stavebnice LEGO. Soutěžit můžete také v úplně nové soutěži o PC hry s Hugem a pobavit se u příběhu o tom, jak byl Ferda u soudu. Přiložené CD přináší hru, ve které Ferda slíbí Berušce medové srdce z pouti…V jeho roli se pak budete všemožně snažit slibu dostát…
Více informací naleznete na www.cdromek.cz.