Chystáte se na návštěvu do rodiny, kde mají miminko, a vymýšlíte, jaký dárek přinést? Jeho mamince byste možná největší radost udělali balíkem plenek nebo kartonem kojeneckých přesnídávek :-), ale děťátko potěšíte zcela určitě něčím, co není ani trochu praktické, zato je to moc roztomilé. :-)
Pokud se jedná o opravdu malé miminko, ve věku od několika měsíců tak do jednoho roku, měla by být hračka pěkně barevná, měkká a příjemná do ruky. Protože prcek všechno hned nacpe do pusinky, měla by se také dát snadno udržovat v čistotě, nejlépe prát. A když ještě navíc bude pískat, zvonit nebo troubit, pak bude obdarovaný určitě radostí bez sebe. :-)
Naším tipem pro vás jsou veselá Happy zvířátka z kolekce pro nejmenší děti od Chicco. Jsou vyrobena z měkkého plyše, mají pestré barvy a navíc vydávají zvuky. Jsou určena pro děti od tří měsíců, které si s nimi nejen pohrají, ale také jim měkká hračka může posloužit jako mazlík pro lepší usínání. A jaká zvířátka máte na vybranou? Modrého slona s roztomilým chobotem a velkýma ušima, žlutou ovečku, bíločernou kravičku nebo oranžovo žlutého lva

. Když budete mít jen trochu štěstí, můžete být jednou z pěti výherkyň plyšového zvířátka Chicco v naší aktuální soutěži v rubrice Hrajte a vyhrajte.