„Mami, já budu kadeřnicí, zvěrolékařkou, prodavačkou…,“ to je věta, kterou jako matka malé holčičky určitě často slýcháváte… Pokud si nevíte rady, co těmto malým treperendám dát k vánocům pod stromeček a udělat jim přitom velkou radost, nechte se trochu inspirovat hračkami od Chicco! Také můžete zkusit štěstí v soutěži o tři sady pro malé veterinářky, se kterými určitě „jako“ vyléčí nějaké to zvířátko.
Veterinární sada různých potřebných pomůcek k vyšetření zvířátka, které je nemocné, je v kufříku, který vypadá jako veselý pejsek. V tamto kufříčku najdete injekci s očima, poslouchátko, na kterém je upevněná hlavička hrocha, pinzetu s kačenkou, nůžky se zajíčkem, veselé pilulky… Prostě vyšetřování může začít! Lékařské nástroje s tvary různých zvířátek navíc vydávají při doteku vyšetřovaného veselé zvuky, takže se pacient nemusí vůbec ničeho bát. Pokud máte doma malou ošetřovatelku, určitě bude nadšená!
K této veterinární sadě by se vám určitě mohl hodit Pejsek Puppy! Tato hračka připomíná skutečného pejska – tvarem a projevy. Pejsek Puppy chodí, štěká, vrtí ocáskem, přičemž jeho čumáček vesele svítí. Svými hravými pohyby a vydávanými zvuky připomíná skutečné štěňátko.
Pokud máte ale malou slečnu učiněnou parádnici, pak ji potěší toaletka Star. Je snem všech parádnic – fungující fén, zrcadla, sponky, kelímky, natáčky, šuplíčky a k tomu ještě toaletka svítí a hraje jemnou melodii a tak se stačí už jen posadit na židličku, která ke každé toaletce přeci patří, a skutečná hra může začít. Tak kdo je na řadě prosím?