Když jsem četla příběh Emy, něco malounko mě na něm zaujalo, a to že jí chybí sex, že jí partner „nevoní"... A ani nevím proč, rozhodla jsem se vám napsat svůj problém (a musím říct, že jsem se rozhodovala hodně dlouho jestli napíšu :-D ).Vím, že existují daleko horší problémy než je ten můj, ale zkuste si ho přečíst a poradit mi.
Se svým přítelem, který je o pět let starší, chodím přes rok a půl a bydlíme spolu skoro rok. Před tím jsme spolu také chodili, ale na tři měsíce jsme se rozešli a poté se zase dali dohromady. Všechno bylo v pořádku a vlastně i je teď, až na sex. Když jsme spolu nebydleli, tak jsme se milovali skoro pořád a přítel mě skoro pořád „chtěl", ale pak jsme se k sobě nastěhovali. Ze začátku to bylo také v pořádku, ale posledních zhruba 5 měsíců se to nějak pokazilo. Teda spíš z přítelovy strany. Já bych se s ním chtěla milovat minimálně dvakrát do týdne, ale jemu to stačí jednou za týden, a to ještě maximálně.
Nevím, jestli jsem divná já, že mi to třikrát do měsíce nestačí, nebo on, že jako chlap sex nechce. Vím určitě, že nikoho jinýho nemá, i to, že mě miluje. A musím říct, že jsme o tom i mockrát mluvili, ale nic se nezměnilo. Přítel mi tvrdí, že to není kvůli mě, že mě stále miluje a chce se mnou být, jenom ho prostě nějak přešla chuť na sex (na častý). A já se proto ptám: neznáte nějaký recept na to, jak mu tu chuť zase vrátit? Nebo by mě i zajímalo, jaké zkušenosti s tím máte vy. Díky za vaše odpovědi.
Zdraví

čtenářka K.
Reklama