Většina rodičů přemýšlí už ve chvíli, kdy se jejich potomek narodí, o tom, jak mu zajistit co nejlepší podmínky pro start do života. Jedním ze spolehlivých způsobů, jak dítěti pomoci při rozletu, až dosáhne věku plnoletosti, je spoření. Pokud mu založíte dětskou vkladní knížku u Poštovní spořitelny, získá vaše ratolest ještě něco víc… Stane se automaticky a zdarma členem dětského klubu Čtyřlístek.

Dětský klub Čtyřlístek zahájil svoji činnost 1. 9. 1997 a jeho výhod dnes využívá přes 80 tisíc dětí. Poté, co se dítě stane majitelem dětské vkladní knížky Poštovní spořitelny, obdrží členskou legitimaci klubu, do které je nutné vyplnit jméno, příjmení a rodné číslo. Tato legitimace mu pak umožní požadovat slevy nebo vstup zdarma v mnoha muzeích, galeriích, divadlech, hradech a zámcích v celé České republice. Navíc s kartou můžete nakupovat se slevou ve vybraných obchodech nebo provozovnách služeb, které jsou označeny samolepkou s logem klubu. Přesný seznam institucí, které nabízejí různé slevy a výhody jsou uvedeny na internetových stránkách Poštovní spořitelny .

Jen pro zajímavost uveďme několik příkladů, kde s členskou kartou klubu Čtyřlístek uspějete. Například do Národního muzea v Praze se s rodiči nebo sám může člen klubu Čtyřlístek vydat za pět korun, se školou dokonce zadarmo. Peněženku může nechat doma například také při návštěvě Muzea knihy ve Žďáru nad Sázavou, zámku Konopiště nebo hradu Český Šternberk. Za poloviční vstupné si může prohlížet třeba exponáty vystavené v Národním technickém muzeu v Praze či zvířátka a rostliny v Zoologické a botanické zahradě města Plzně. Ale to ještě zdaleka není všechno – na vaši návštěvu se těší mnoho dalších muzeí, hradů, zámků, divadel, ale také třeba obchodů, sportovních areálů apod.

Více informací o dětské vkladní knížce, klubu Čtyřlístek a dalších produktech Poštovní spořitelny najdete na internetové adrese www.postovnisporitelna.cz
Reklama