Co si myslíte o moji situaci? Je mi 25 a jsem 4 roky vdaná, manžel je o 8 let starší, děti zatím nemáme. Manžel byl vždycky hodně na ženský, všechny dost překvapil, když se „nemusel“ ženit. Byla to láska jako trám. Tvrdil, že svůj starý život skončil a když je zamilovaný, jiné ho nezajímají. Ale za poslední 2 až 3 roky jsem několikrát přišla na to, že mi lhal, a spoustu podezřele zamotaných vysvětleni jsem prostě nechala být, protože jsem se nechtěla hádat.
Například, když odjel ke kamarádovi na víkend a já pak našla lístek na vlak do města, kde kamarád bydlí, z nějaké vesnice z neděle dopoledne. Vysvětlil mi to tak, že šli do té vesnice na disko a on se kamarádům ztratil a při hledání taxíka usnul v parku na lavičce. Dost podezřelé, ne? Taky občas nacházím telefonní čísla, on mi tvrdí že to dělají všichni, prý je to jen pro dobrý pocit, nikdy by stejně nevolal. Taky jsem si přečetla jeden mail, co psal kamarádům, jak se těší, až někam vyrazí, že už si dlouho pořádně neužil a nezachlastal, takže to nejdůležitější v životě mu chybí. Byla jsem z toho v šoku, ale prý to byla jen taková sranda, co si chlapi mezi sebou píšou.
Už z toho začínám blbnout. Nabízela jsem mu, že jestli chce žít zase svůj starý život, tak se klidně rozejdeme, lepší teď, jak za 10 let. Ale tvrdí, že mě miluje, a nechce se rozejít za žádnou cenu, prý bych mu měla víc důvěřovat. Jinak nám to klape, sex sice není už tak často, ale to je asi po těch letech normální, taky už mu není 20. Nemyslím že má nějakou milenku, zastihnu ho vždycky buď v práci nebo doma. Jenom ty jeho víkendy s kamarádama mě ničí, i když to je jen párkrát do roka.
Vlastně nemám žádný důkaz, ale ta nejistota žere ještě mnohem víc. Člověk by si pomyslel - má mladou, bude spokojenej. Ale asi ne. Ale možná jsem jen paranoidní a vidím problém tam, kde není, jak tvrdí on:-(
Diky za názory.

Iveta