Po přečtení článku od Tanji „V zajetí SMS" musím okamžitě reagovat. Jsem v opačné situaci - jsem přítelkyně, jejíž kluk si píše SMS.
Jsem se svým přítelem tři roky, z toho dva roky spolu bydlíme. Náš vztah je, dá se říct, ideální. Přítel je bezvadný, milý, hodný na mě, mé rodiče i kamarády, snesl by mi snad i „modré z nebe", skoro nežárlí a neomezuje mě. Jsme spolu skoro celý den a zatím si nelezeme ani na nervy. Mě je 23, přítel je o 7 let starší.
Už od začátku našeho vztahu vím, že je trochu „na holky", taky jsem náš vztah nebrala vážně. Ale věci vzaly rychlý spád a náš vztah je vážný, přítel mi skoro denně vyznává lásku. Je fakt, že občas se u nás taky objeví mráčky, ale většinou kvůli blbostem, které se rychle vyřeší. Poslední dobou vím, že si píše s nějakou holkou. Nevím, do jaké míry je to vážné nebo ne, ale znervózňuje mě to. Už proto, že vím o jeho „bouřlivé minulosti", občas také navštěvuje internetové chaty. Bojím se, že neodolá, pokud mu některá nabídne třeba schůzku, ne-li víc.
Takže prosím o radu či názor na mou situaci. Mám dát najevo, že o jeho SMSkách vím, popřípadě zjistit, kdo mu je píše, apod? Díky

Petra
Reklama