Dalo by se očekávat, že ve svých 28 letech už budu vědět, co chci a nenechám se zblbnout jen tak lehce. Ale jsem nepoučitelná. U mne to funguje jedině na první pohled, děj se co děj.
Tak tentokrát jsem koketovala s jedním mladším sportovcem :-). On mi mé dlouhé pohledy vracel celý večer. Nebrala jsem to vážně, ale když mi ráno napsal SMS (ty zatracené SMS!), že jsem odešla brzy a že se chtěl rozloučit, moje srdíčko poskočilo radostí.
Už jenom proto, že JÁ jsem mu číslo na sebe nedala. Po celodenním SMS-kování jsme skončili s tím, že někdy zajdeme do kina. Takže jsme se domluvili a kino realizovali. Dlouhé pohledy pokračovaly a musím přiznat, že mne to fakt bavilo. Jenže po kině, když jsme si byli sednout v malém baru, mezi řečí přiznal přítelkyni. Prevít, říkám si. No co, alespoň jsem měla večer milou společnost. Jenže mi posílal milé SMS ten večer až do půl druhé ráno!!!
Co vede kluka, který má holku, si psát s jinou do noci SMS???? Zahájila jsem taktiku – nebudu odpovídat hned, budu se tvářit, jako že sice dobrý, ale pod mou kontrolou a trochu ho vytrestám. Vydržela jsem to celý den, ale večer už jsem odepsat musela. Zase celý večer SMS… A to celé znovu další den… Prostě, proč, když má přítelkyni...
Nedokážu být ta druhá (nebo několikátá). Pozval mne na večeři k sobě domů, po dlouhém otálení jsem šla, ale to jsem se rozhodla až na poslední chvíli. Bylo to moc fajn, nic po mně nechtěl a docela jsme se dobře bavili. Našli jsme hrozně moc společných nití, to se mi ještě nestalo, mám pocit, že ho znám už moc dlouho… A ani se mne nedotkl!!!! Jako by měl strach udělat něco, co by přerušilo naše něžné koketování. A pak jsme si psali celý následující den. Měla jsem radost, ale na druhou stranu, bojím se zamilovat, už jsem letos zažila hodně velké zklamání…
Odjel do Brna, tam kde má tu holku, chodí spolu sedm let, nikdy spolu nebydleli, on teď pracuje v Praze a přiznal se mi, že jí věrný není. Co je to za kluka?! Jak se mám k němu chovat? Mám na něj raději zapomenout?
(Včera mi jeho kolegyně z práce řekla, že je nějaký divný, že vypadá jako zamilovaný!!!:-) - je to vůbec možné??)

Tanja