Vánoce jsou tady už jen za pár neděl a vám se jistě hlavou honí seznamy dárků pro vaše nejbližší. Jestli ještě nevíte, co darovat svým dětem, možná jste právě teď na stopě. Máte doma počítač a jednoho či více malých dobrodruhů ve věku mezi 6 a 12 lety? Pak určitě uvítáte náš tip na vánoční dárek.
Síly přírody je počítačová hra ve stylu "hraj a uč se", která obsahuje šest různých her, které musí hráč dokončit, aby zachránil Kiku a jejich Tropický ostrov. Hlavní postavou hry je Hugo, který se svými kamarády Fernandem, Jean Paulem a želvou profesorem Shellbackem musí vyhrabat Kiku ze sněhu, kterým byli zavaleni při lavině, zachránit je před nebezpečným tornádem a dohlédnout na to, aby jejich krávy nebyly ohroženy horkou lávou ze sopečného výbuchu. Mimo jiné budou neohrožení zachránci létat v Shellbackově vzducholodi, díky které mohou vyhrát boj s přírodními živly.

Právě teď máte šanci vyhrát vánoční dárek pro kluka nebo holku z vaší rodiny nebo okolí. Soutěží se v rubrice Hrajte a vyhrajte!
Reklama