Děti jsou pořád v pohybu. Někdy se ani nestačíme divit, kde to energii berou. Ať pod střechou, nebo venku – pořád musejí poskakovat, běhat, dovádět… Ale i tomu největšímu rošťákovi jednou dojdou síly a potřebuje „dobít baterky“. Jak? Zkuste mu třeba nabídnout novou Siestu Tom & Jerry.

Oblíbenou křupavou oplatku politou čokoládou známou pod názvem Siesta je teď k mání také v dětské velikosti 20 gramů a v obalu, který potěší malé i větší milovníky animovaných pohádek. Dva zvířecí uličníci Tom a Jerry přicházejí za vašimi dětmi s něčím novým.

Tentokrát nezapůsobí na jejich bránici, ale cílem jsou pro změnu mlsné dětské jazýčky. Ve škole, doma, na horách nebo na výletě, všude děti ocení sympatickou kapesní velikost nové oplatky Siesta a stejně tak jim všude dodá energii, se kterou malí rošťáci nikdy nešetří.

Navíc si děti s oplatkou mohou užít legraci i poté, co ji schroupnou. Jak? Obaly Siesty Tom & Jerry jsou totiž dodávány v 11 různých obrázkových variantách, které děti mohou sbírat a také je mezi sebou vyměňovat.
Reklama