Děti milují sladkosti, zvláště takové, co jsou ještě navíc polévané čokoládou. Děti mají také rády postavičky ze svých oblíbených pohádek. K zaručeným miláčkům dětského publika patří například rozpustilá a věčně soupeřící dvojice kocour Tom a myšák Jerry. A právě tihle dva nezbedové se právě teď utábořili na obalech nového 20 gramového balení oplatky Siesta.

Nová polévaná oplatka Siesta Tom & Jerry má přímo pohádkovou chuť, je velká tak akorát do dětské ruky a vejde se dobře do kapsy nebo do školní brašny. Dětskému světu fantazie odpovídá atraktivní obal s postavičkami rozpustilého kocoura Toma a jeho věčného pokušitele Jerryho. Jsou to sice kamarádi, ale občas to mezi nimi pěkně křupne. Skoro tak jako křupe jemná oplatka Siesta Tom & Jerry s vynikající sladkou náplní!

A to ještě není všechno. Nová Siesta Tom & Jerry je k dispozici v jedenácti různých variantách obalu, takže děti mohou obrázky se svými oblíbenými postavičkami sbírat a všemožně je mezi sebou měnit.

Na hřišti, ve škole nebo jako sladký dezert po jídle, oplatka Siesta Tom & Jerry zachutná dětem stejně jako dobrodružství jejich kreslených kamarádů. Děti rády mlsají a rády ochutnávají něco nového. Dopřejte jim novou oplatku Siesta Tom & Jerry s lahodnou chutí a s postavičkami dvou zvířecích rošťáků z oblíbeného seriálu!

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o 15 sladkých balíčků od Siesty! Více se dozvíte v rubrice Hrajte a vyhrajte!
Reklama