Znáte dobře tu situaci. Jakmile se venku trochu ochladí, po ránu navlíkáte dítko, aby mu nebyla zima. Jenže dopoledne se oteplí a dětičky ve školkách na zahradě sundávají bundy, poletují ve svetřících… Odpoledne jsou už zase navlečení, cestou domů se zpotí a nachlazení je na cestě. Podzim je období, kdy jsou malé děti velice často doma s různými nemocemi a my, rodiče vymýšlíme různé věci, jak je zabavit. Tím spíše, když mají ležet poctivě v posteli, což se jim, malým potvůrkám, vůbec nechce.
Na řadu tak přicházejí programy v televizi, videokazety s pohádkami, četba knížek a různé hračky, se kterými si děti v postýlce hrají nebo usínají. Některé děti mají díky oblíbeným hračkám z usínání přímo usínací rituál, protože bez toho medvídka se srdíčkem na bříšku prostě usnout nemůžou. Takový kamarád je pro ně přítel, když jsou nemocní, ale i když vyrážejí na svoje první výlety a usínají poprvé bez mámy.

Protože právě nyní začíná podzimní období, kdy budou děti právě takové kamarády do postýlky potřebovat, máme pro vás zajímavou soutěž a několik tipů na vhodné hračky od firmy Chicco:

Pro nejmenší dětičky
má Chicco veselý kolotoč nad postýlku, který upoutá pozornost miminek. Zavěšené hračky se po natažení pomalu točí a kolotoč hraje veselou příjemnou melodii. V nabídce Chicco je varianta kolotočů s hračkami v podobě veselých včeliček, usměvavých rajčátek, mrkviček a lilku a do třetice nabízí Chicco kolotoč s pěti veselými zvířátky, jako je koníček, kravička, prasátko, ovečka a kachnička.

Pro trochu větší
je velmi hezká hračka hrající kachnička nebo kravička, kterou si děti mohou vzít do postýlky či ji na postýlku zavěsit. Dítě může samo textilní hračku natáhnout a poslouchat, jak hraje. Obě hračky jsou vyrobené z jemného barevného plyše, který se dá bez problémů vyprat.
Ideálním postelovým mazlíčkem je medvídek Usínáček, který, když si jej dá dítě pod hlavičku, hraje a svítí. Medvídek, protože patří do postýlky, má veselou spací čepici s bambulkou.

Pokud jste se inspirovali a takové hračky doma nemáte, můžete zkusit štěstí v našich soutěžích! V nabídce Chicco je spousta dalších veselých hraček, jejich nabídku najdete na stránkách www.chiccocz.cz.
Reklama