Maminky, které jsou s malými dětmi doma na mateřské dovolené, se někdy mohou cítit osamocené na všechny každodenní problémy, se kterými se setkávají. Kolem miminka je pořád tolik práce a když se vyskytne nějaká potíž, člověk honem neví, kam se obrátit pro radu. Zejména, když babička je daleko a kamarádky v práci. V takovém případě určitě nejedna z vás ocení internet, konkrétně třeba stránky určené právě maminkám.
Máte doma miminko nebo batole a hledáte na internetu zajímavé čtení, informace a rady? Podívejte se na stránky Huggies Clubu, kde se kde se dozvíte spoustu zajímavostí a novinek, které vám zjednoduší péči o vaše miminko. Můžete se také zúčastnit soutěží o pěkné ceny nebo si napsat o vzorek nových plenek Huggies Freedom zdarma.
Na stránkách Huggies Clubu najdete články věnované těhotenství a mateřství, výchově dětí, ale také třeba citlivému tématu zapojení maminky zpět do pracovního procesu. Mimo jiné zde třeba najdete linky na internetové burzy práce nebo pracovní úřady. Společně s odborníkem můžete také najít odpovědi na otázky, které vás trápí, ale na které se nemáte koho zeptat. Navíc se třeba zkuste podělit s ostatními čtenářkami o nezapomenutelné zážitky s vaším miminkem.
Změnou, kterou určitě přivítá mnoho maminek brouzdajících internetem je, že Huggies Club je přístupný každému, kdo na stránku přijde, bez nutnosti registrace nebo použití vstupního hesla. Pro účast v soutěžích nebo pro další doplňkové služby však určitě dobrovolnou registraci oceníte.

Takže maminky, připravte si myši a pojďte se sejít v Huggies Clubu na www.huggiesclub.cz!
Reklama