Vy, které na Ženu-in chodíte už dlouho, jste si možná oblíbily poradnu krásného Aleše, která po více než dva roky sloužila nejvěrnějším čtenářkám jako zpovědnice, studnice vědomostí a životních pravd, stejně jako inspirace a útěchy. Nyní, na sklonku léta roku 2002, se s vámi Krásný Aleš loučí. Důvod je prostý. Oženil se a jak nám sdělil, pokládá za správné, aby od této chvíle radil ze všech žen už jen a pouze té jediné – své manželce.
Ale neplakejte, nebušte vztekle do klávesnice a neplivejte zlobně na monitor. Žena-in vás ve štychu nenechá. Na místo Krásného Aleše dnes přichází Richard, Ještě Mnohem Krásnější, který je zde pro vás. Svěží, čerstvý, mladý a plný sil, aby dokázal odolávat náporu vašich dotazů i pozvání na večeři. :-) Jak se můžete přesvědčit na obrázku, věnovali jsme výběru Alešova plnohodnotného nástupce nemalou pozornost a musíme říct, že i zde v redakci po jeho příchodu nezůstal kámen na kameni. Mužské osazenstvo se stáhlo do ponurého mlčení a zřejmě vymýšlí nějakou krutou odvetu, zatímco my ženy se předháníme ve snaze našemu novému kolegovi se zalíbit. ;-)
A co vy? Nedáte se přece zahanbit. Připravte si dotazy – vtipné, veselé, vážné i rozpustilé – a začněte jimi bombardovat ještě krásnějšího Richarda. Jak se nám přiznal, nemůže se už dočkat!

Nevíte kudy do Poradny? Buď použijte klasickou cestu přes horní lištu (odkaz Poradny) a nebo tam skočte rovnýma nohama TUDY.