Nechci dělat z tohoto serveru seznamku, ale když tu čtu vzdechy čtenářek o tom, že neexistují „volní“ muži po třicítce, že to jsou buď rozvedení se závazky, ženatí nebo nějak ujetí … :-)) tak mi to nedá… Mám kamaráda, který je něco jako můj nevlastní bratr, táhne mu na Kristovy léta a přesto brouzdá světem sám… A tak mne napadlo, že by se možná právě zde našla nějaká (v)hodná žena-in.
Zdeněk je typ romantického dobrodruha. O romantice dostatečně svědčí jeho láska k Francii, o které dokonce vlastním nákladem vydal sbírku vlastních básní Předci Francie, ze které vám jednu napíšu na úplný konec. A dobrodružství to jsou pro něj cesty do neznáma, lezení po skalách, poznávání nepoznaného… z tohoto důvodu si vyzkoušel i práci krupiéra v kasínu, sběrače vína ve francouzských vinicích, učitele angličtiny na základní škole nebo učitele češtiny anglicky mluvících studentů, managera rockového klubu… v té době měl několik známostí, ale většina se postupem času přeměnila v kamarádství, protože dotyčné slečny pochopily, že Zdeněk je pro cokoliv, jen zatím ne pro manželství :-)).
Po překročení třicítky si však Zdeněk začal uvědomovat, že život není jen o dobrodružství a bláznovství a snaží se „usadit“. V dnešní době má svůj vlastní byt a dobré místo u zahraniční firmy, ale jak sám říká velmi málo času a příležitostí na hledání té PRAVÉ… přitom by rád ukotvil svou dobrodružnou duši a hlavně by rád měl děti, se kterými to opravdu umí (musím potvrdit z vlastní zkušenosti, neznám druhého chlapa, který by si je dokázal tak rychle a přirozeně získat).
I když jsem z toho nechtěla dělat seznamku, myslím, že by bylo dobré doplnit i pár nezbytně nutných informací - tedy do výšky je stejně narostlý jako třeba Kevin Costner, tj. 168,5 cm, postavu má sportovní, vlasy světlé, ale v poslední době je nosí velmi nakrátko, vzdělání středoškolské - ekonomické a asi to nejdůležitější - momentálně bydlí v Chomutově, ale jak sám říká, není zde zakořeněn a za láskou je ochotný obejít půl světa :-)))
Takže jste-li nezadané a máte chuť poznat příjemného a zajímavého člověka, neváhejte a napište mu na mail vetroplach@email.cz.

LÁSKA?
Cyrano de Bergerac - le legs du passé
Co však jest láska pravá,
když krása a cit vyprchává.
Kdosi říká, pravá láska JEST,
ale ptám se, není to jen lest?
Kdo dnes ví, co je pravá láska,
jestli to často není jen sázka.
Sázka na první pohled,
většina myslí na jediné hned.
Proč tělu se snadno podlehne
a svědomím to ani nehne…
Proč muž na ženu jak šelma se vrhá
a ani kousek svého srdce jí nedá.
Proč duši svou dávno ztratil
a upřímnou lásku v sobě zničil?
Pravá láska, co je to, kdo ví,
když čisté nikde duše není.
Zamyslel se nad tím někdo trochu?
Dokázal by to, co Cyrano z Bergeracu?
Reklama