Každý lov má svá pravidla a každý lovec své zbraně. Také na lovu ženských srdcí potřebuje muž odedávna pořádný kalibr, aby své potenciální soupeře strčil do kapsy a sám se co nejdříve těšil ze zasloužené „kořisti“. Jaké jsou nejpoužívanější zbraně lovce na začátku třetího tisíciletí?

Hudební nástroj, nejlépe kytara…
Staronová zbraň, která i přes svou domnělou vyčpělost stále přináší zaručené úlovky, a to i v případě, že „lovec“ není obdařen ani mužnou krásou, ani strhující inteligencí, ba dokonce ani nabitou prkenicí. Kytara je totiž nástroj veskrze romantický a má záhadnou schopnost přivádět do transu ženy zhruba od věku 3 let až do hluboké dospělosti. Podobnou funkci mohou pochopitelně plnit i jiné libozvučné nástroje, zejména piano, housle či viola, velkým sex-appealem bývají údajně obdařeni také bubeníci…

Svalnaté tělo či krásná tvář…
Na trhu loveckých zbraní rovněž zřejmě nikdy nebude devalvovat deviza zvaná obecně „mužná krása“. Naštěstí pro lovce si pod tímto pojmem prakticky každá žena představuje zcela něco jiného, takže do této kategorie lovců se mnohdy směle řadí i typy, do kterých byste to nikdy neřekla. Svalnatá ramena, huňatá hruď, dlouhé řasy či hluboké modré oči však stále vedou…

Silný automobil, resp. nadupaný motocykl…
Zcela neodolatelné zbraně, které se sice používají teprve několik desetiletí, ale zato si stabilně drží místo mezi nejúspěšnějšími. Zvláště rafinovaní jedinci nelení investovat do své „mužné výzbroje“ nemalý peníz, takže pak omračují své ctitelky silou svých strojů a nekonečností oblaků zvířeného prachu, ale také dokonalými detaily jako jsou spojlery, křidýlka, sportovní úprava, nebo (v případě motorkářů) skvěle sladěnými barevnými kombinacemi kůže a laku. :-)

Pokud dívka či žena „neskočí“ na některou ze zmíněných vějiček, pak mohou ještě přijít ke slovu další varianty jako tučné konto, vysoké IQ, doktorský titul, výtvarné vlohy, smysl pro humor, obratnost v řemesle, sladké řeči, výjimečné sportovní výkony nebo šlechtický titul… Co dalšího vás napadne? ;-)
Reklama