Milé čtenářky, uveřejňujeme tento článek podruhé s velkou omluvou. Popisované hrací domečky, stínítka a stany nevyrábí Chicco, ale firma Pop Up.Takže vše uvádíme na pravou míru, značka Pop Up je již uvedena správně. Omlouváme se tím i výherkyním, které hrací domečky Pop Up obdrží.

V létě tráví děti hodně času venku – na zahradě kolem domu či chalupy, na balkóně, zkrátka všude, kde si užijí čerstvého povětří. Ale zatímco malí rošťáci objevují svět, my rodiče často trneme hrůzou, co zase vyvedou, a navíc ještě pořád řešíme, jak je dostat do stínu, aby nebyly příliš dlouho vystaveny slunečním paprskům.
Máme pro vás několik zajímavých tipů od Pop Up, které vaše děti zaručeně ocení. Navíc se tyto hračky dají použít nejen v létě venku, ale také kdykoliv po celý rok doma v dětském pokoji nebo v obýváku. Výhodou domečků, o kterých je řeč, je rychlé a jednoduché rozložení i složení. Po složení zabírají minimální místo, což oceníte hlavně při cestování.
Děti si rády hrají na Indiány, vymýšlejí různé schovávačky a skrýše. Proč jim nepořídit třeba pestře barevný stan Pup Up Klasik s okýnky a s možností pevného ukotvení o velikosti 90 x 90 x 90 cm, kde si užijí spoustu legrace nejen o prázdninách? Velmi vděčnou „atrakcí“ je třeba také červený Pup Up kryt na postel ve tvaru veselého autíčka, který se dá použít i kdekoliv jinde doma či venku, nebo barevný Pop Up prolézací tunel do bytu nebo na zahradu. Jestli vaše děti milují skotačení v „míčkových“ dětských koutcích, určitě se jim bude zamlouvat speciální Pop Up stan s míčky, jehož součástí je i sada 200 barevných míčků, které se jednoduše vsypou dovnitř a pak už je to jen a jen na malých diblících. :-)
Úplně perfektní novinkou pro toto léto je pak Pop Up stínítka Dětské a Junior proti slunci s UV filtrem, které se prodává ve dvou velikostech – dětské má rozměry 90 x 130 x 100 cm a junior 130 x 150 x 100 cm. Stínítko vypadá jako malý hrací domeček, je vyrobeno z modrého nylonu a jeho lehká ocelová konstrukce umožňuje velmi rychlé skládání a rozkládání. Celý domeček obsahuje silný UV filtr a je určeno pro děti od 3 let. Takže je spolehlivě chrání. Pořiďte ho svým dětem na zahradu a budete mít o jednu starost míň. Malí uličníci si ze stínítka udělají svůj „hlavní stan“, „bunkr“ nebo „začarovaný hrad“ a vy budete v klidu, že nejsou vystaveni negativním vlivům slunečního záření…

Tyto skvělé domečky můžete koupit v běžné síti obchodů, pokud máte v oblibě různé nákupní „Akce“, tak zavítejte v září do Makra, kde bude součástí zajímavé cenové akce právě stínítko Pop Up! Pokud jste časově zaneprázdnění, domečky si můžete objednat i přímo u distribuční firmy Piccollo : mailto:info@piccollo.cz nebo na tel: 02/21897445
V rubrice Hrajte a vyhrajte jste se mohly zúčastnit soutěže o tři dětské hrací domečky Pop Up ! Gratulujeme výherkyním

Reklama