Ahoj, moje jméno je Magdaléna a potřebovala bych poradit. Je mi 24 a žiju sama s dvouletou holčičkou Markétkou. Před časem jsem potkala spolužáka, kterého jsem pět let neviděla. Pozval mě na kafe a hodili jsme řeč, jak šel život. Trochu se to povídání protáhlo a skončilo to u mě krásně romantickým večerem. Zjistila jsem, že Patrick je prima kluk, takový sportovní typ. Dělal pár let v zahraničí, přivezl si silnou motorku a terénní auto, má rád sjíždění divoké vody, potápění, paraglyding, prostě správnej chlap.
Po pár týdnech randění jsem mu navrhla, aby se ke mně nastěhoval. No a pak začaly ty moje problémy. On totiž hrozně rozmazluje moji malou Markétku. Pořád by si s ní hrál, dělá jí pomyšlení, před spaním ji chová a vypráví všelijaký pohádky, hraje jí na kytaru a zpívá písničky, když někam jdeme, tak by ji chtěl pořád tahat s sebou. Věčně čte nějaký chytrosti, co má takové dítě jíst a jak se má vychovávat. Když jí koupím hranolky s tatarkou tak se dost škaredí, že jí to škodí, i když jich sní jen pár a zbytek dojídám já. Radši ji cpe ovocem nebo pečivem a sýry nebo pribiňákem, i když holka je pak špinavá jako prase. A to už se zmínil, že by chtěl koupit štěně, protože malé dítě a pes jdou dohromady, to mě už asi klepne pepka.
Malá se na něj jen třese, když přijdeme domů tak utíká napřed k němu a já si vážně nejsem jistá, jestli tím dětským breptáním říká Páťa nebo táta. Navíc mě trochu začíná rozčilovat. Párkrát mi vytkl, že nejsem k tomu dítěti dostatečně něžná a mateřská, to mě teda vytočilo. Mám ji ráda, jasně, ale občas se stane že mi rupnou nervy a zařvu na ni nebo ji plesknu, to všechny mámy dělají a žádnému dítěti to nikdy neublížilo.
No a navíc mě ještě dorazil, když při intimní chvilce chtěl po mě něžnosti podobně jako malé dítě. Dospělý mužský. Jsem vážně na rozpacích, jestli se s ním nemám rozejít, fakt váhám. Na jednu stranu jako partner není špatný, stará se o nás, nechybí nic ani mně ani Markétce, kupuje nám dárky, vozí nás po výletech a různých akcích, chodíme spolu do společnosti. Jako chlap je dost atraktivní. Zlobí mě ale, že se doma chová jako bačkora, chtěl by se mazlit se mnou i s Markétkou a ještě mít doma psa. Já vážně nevím, někdy mě dokáže příšerně vytočit a za chvíli mě přitahuje tak silně, až se rozklepu.
Jsem bezradná a potřebovala bych poradit. Děkuju.

Magdaléna
Reklama