Mám kamarádku, která spí s mým kamarádem, tedy „rodinným přítelem“. Je do něj dost zamilovaná, i když je vdaná. Její manžel je takový „mouchy snězte si mě“ a kamarádka, která se rozhodně nepředře, vyráží minimálně jednou týdně užít si zakázaného ovoce. I když je sebejistá a povrchní, mám ji docela ráda, protože bydlím na malém městě a jsem ráda, že tu nejsem sama. Všechno spolu probíráme a já vím, jaký má k němu vztah. Je to spíš o zábavě než vztahu, ale nedokáže si připustit, že by o něj přišla jako o milence. A při tom se rozvést nechce, protože žije dost pohodlný život. Já jsem také vdaná, už několik let a na nevěru jsem nikdy neměla pomyšlení, natož žaludek. Až teď…
Byla jsem na dovolené, která byla pro mne dost stresující, manželská lehká krize nabrala obrátky naplno a já v nestřežené chvíli podlehla pohodě, kterou jsem jedno krásné odpoledne zažila s někým jiným. Jenže ten jiný je milenec mé kamarádky. Šílená situace!
Kdyby se to kamarádka dozvěděla, určitě by se mi pomstila, ve své povrchnosti umí být dost zaujatá a zlá. Mám ohromné výčitky, jak k ní, tak k manželovi, který by mě asi zabil. Ale když mně bylo tak dobře… Nevím, jak ustojím její hodinové tlachání o jejím vztahu k milenci, který se stal i mým milencem. Navíc, i on je zadaný.
Určitě mě tady odsoudíte, ale moje psychika byla na dně a on mi tak rozuměl. Nechci hodnotit jeho manželství, ani do něj zasahovat, což by moje kamarádka, kdyby měla jistou půdu pod nohama, klidně udělala (a kdyby se s ním měla líp než s manželem). Ani tímto nečestným způsobem nehledám spásu a cestu ze svého manželství, které se potácí v problémech, protože odejít k někomu, s kým se pravidelně stýkáme, by byla pro naší ulici pastva, ale ani to nechci.
Jen jsem z toho jelen, jak jsem se do té situace dostala ani nevím jak… Pomozte mi, stalo se něco podobného i vám????

Monikas
Reklama