Pokud chcete udělat radost svým dětičkám při zábavě a hraní venku, nechte se inspirovat novinkami značky Chicco! A jelikož děti mají rády veselé věci, všechny nové zábavné Chicco hračky pro venkovní pohodu jsou ve tvaru dýně, citronu, mrkve, fazole, pomeranče, rajčete… Na co se tedy mohou děti těšit?
Houpadlo lilek si můžete vybrat v žluté nebo purpurové barvě, fazolku v zelené. Jak lilek, tak fazole mají veselé usměvavé obličeje. Fazole je navíc konstruovaná tak, aby se na ní mohly houpat dvě děti. Plastové houpačky Chicco nejsou příliš rozměrné, takže si je můžete pořídit i do bytu.
Hrací domek rajče ocení děti, které mají rády různé „schovávačky“. V domku, který vypadá jako červené rajské jablíčko, naleznou bezpečné soukromí a zábavu na dlouhé hodiny. Domeček má dveře, okénko, dvě sedátka a stoleček. Součástí je lehce vestavitelná podlaha. Je vyrobený z plastu, takže nehrozí, že se dítě poraní o ostrou hranu. Pokud máte větší byt, rozhodně bude domek ideálním úkrytem pro dítě v pokojíčku.
Jako pomeranč vypadají dětské plastové židličky a stolek, na kterém si mohou děti rozvíjet své dovednosti. Židličky jsou stabilní, mají legrační „stopku“ a ouško, za které je možné židli uchopit. Stejně jako houpadla i židle mají veselý úsměv a jsou spolu se stolkem vyrobeny z bezpečného plastu. Židličky a stolek můžete využít nejen na zahradě, ale i doma.
Jako rozesmátá dýně vypadá plastové dětské pískoviště se šikovnými úchytkami usnadňujícími manipulaci. Praktický poklop udržuje obsah dýně v suchu a čistotě, takže řeší obecný problém venkovních pískovišť. V čase, kdy si dítě na písku nehraje, jednoduše zakryjete poklopem. Pískoviště dýni lze v létě použít i jako bazének.
Pokud si koupíte Chicco banán nebo mrkev, doma si rozbalíte roztomilou skluzavku pro nejmenší děti, které již umí chodit a udrží rovnováhu. Na těchto skluzavkách se může dítě vesele klouzat i v bytě. Výrobky jsou praktické v tom, že je můžete kdykoliv složit a uklidit na místo, kde nepřekáží. Skluzavky děti milují, určitě jim uděláte radost!
Pro malé průzkumníky a neposedy je ideální hračkou auto v podobě citrónku. Díky prodloužené rukojeti můžete dítě v autíčku tlačit. Pokud sejmete rukojeť a dno, dítě může jet samo a nohama se odrážet. Autíčko určitě využijete nejen venku na zahradě nebo na nějaké bezpečné cestě, ale i doma, kde se dítě může rozjásaně prohánět.

Právě teď můžete soutěžit o jednu veselou hračku na zahradu i do bytu!